מקסימום נחליף את רעננה

הפתעה בליגה הלאומית: הקבוצה החביבה מרמת השרון התמקמה בפסגה והיא שועטת!לליגת העל. האוהדים שמוערכים ב-300 במספר לא מאמינים שזה אפשרי

יום ראשון 22 נובמבר 2009
שלמה חסיד

עירוני רמת השרון היא הלהיט התורן של הליגה הלאומית. המועדון הצנוע מהעיר האלטיסטית, עם המאמן יהודה זגורי,  התמקם לפתע בשפיץ של הליגה הלאומית, עם כוונות רציניות להגיע לליגת העל. אז מה סוד קסמו של המועדון הקטנטן, והאם יצליח להפוך לחלק מהליגה של הגדולים? יצאנו לבדוק.

דודי פלאח, המנכ"ל לשעבר, הוא דמות מפתח בעיר. פלאח אמר: "בעונה שעברה היינו במבחנים נגד הנשירה, ומכל זה למדנו והשנה התכוננו מהר ובאופן תכליתי. החתמנו שחקנים מנוסים כמו אורן נסים, רם סטי, דודו אברהם וכו', וזה מוכיח את עצמו. לפי דעתי הקבוצה נמצאת בקו עליה, ועכשיו כשהגענו לצמרת המטרה שלנו תהיה להישאר שם. לפי דעתי יותר קשה להישאר במקום שבו אנחנו נמצאים, מאשר להגיע לשם".

 אזȠאתם רוצים לעלות?

 "כרגע המטרה שלנו להמשיך ולנצח. לא עולים ליגה בחודש נובמבר".

בני פייסיק, עיתונאי בכיר מקול ישראל, הוא אוהד ותיק של הקבוצה: "קודם כל זה נחמד לראות את הקבוצה כשהיא מצליӗה ובצמרת. זה משמח וזה יפה מאוד. מאידך, יש שינוי גדול לעומת השנה שעברה. אנחנו השתפרנו, ומאידך הליגה נחלשה. זה לא מה שהיה בשנה שעברה, וזה פועל גם לטובתנו. אבל זה לא משנה הרבה. רמת השרון צריכה לעשות את העבודה שלה ולא להסתכל לצדדים. בינתיים הקבוצה מנצחת, וזה Ӟה שחשוב".

אמנן אברמוביץ', עיתונאי ערוץ 2, גם הוא אוהד ותיק של הקבוצה: "אני לא יודע מה יש לקבוצה כמונו לחפשש בליגת העל", הוא מפרשן. "רוב רובם של תושבי רמת השרון אוהדים את הפועל ומכבי תל אביב. לנו יש אולי 30̰ אוהדים, וזה לא קהל שמתאים לליגת העל. מקסימום אנחנו יכולים להחליף את הפועל רעננה שגם לה יש קהל קטן. אז אולי אנחנו בדרך להיות רעננה הבאים".

וזה לא משמח אותך שהקבוצה מצליחה?

 "יפה מאוד שמצליחים, אבל ߦריך גם לזכור לשלב שחקנים צעירים, כי זה בעייני השליחות של קבוצה כמו רמת השרון, ונקווה שהדרך הזאת תימשך".

אורן נסים, פרצוף מוכר בעיתונות הספורט, הוא המוציא לפועל החדגש של רמה"ש: "האמת שאני שמח מאוד להיות פה, זה מۧום נהדר, עם תנאים מצויינים להצליח, ואנחנו שמחים מאוד לייצג את המועדון בצורה טובה", הוא אמר. "חוץ מזה אנחנו מנסים כמה שפחות לדבר בתקשורת ויותר להתמקד בעבודה, כי רק ככה נוכל לעמוד במשימות שלנו".

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק