להמשיך כשופט? לא בנוי לזה

דרום אפריקה 2010: מרטין האנסון, השופט השוודי שאישר את השער של צרפת נגד אירלנד עובר ימים קשים: "אני לא ۞אחל מה שקורה לי". על נגיעת היד של הנרי: "זו לא אשמתי"

יום שלישי 24 נובמבר 2009
מערכת TELESPORT
 ביום רביעי שעבר כולם דיברו עליו, כולם לעגו, קיללו ואף איימו, על מי אתם שואלים? מדובר על השופט מרטין האנסון השוודי,̠שעשה את טעות חייו, בכך שאישר את השער של נבחרת צרפת נגד אירלנד ב-1:1, שהעלה את הטריקולור באופן לא חוקי  למונדיאל.

כזכור, תיירי הנרי קיבל כדור באגף ונכנס לרחבה עם היד ומסר לגאלאס שנגח מקרוב פנימה. הלחץ שהופעל על השופט בזמן המשחק לא שינה אתȠההחלטה, אבל הלחץ שלאחריו גורם לו לחשוב טוב טוב אם להמשיך במקצוע.

"שאלתי את עצמי, האם שווה לי בכלל להישאר במקצוע הזה? מאוד קשה לי כרגע. אני חושב שאני לא בנוי לדבר שכזה. מה שעברתי בימים האחרונים היה קשה מאוד ולא מאחל זאת לאף אחד". אמרĠהשוודי, האנסון הוסיף ואמר: "גיליתי שזו לא אשמתי. לדעתי זהו חוסר מזל לאירלנד". 

למרות כל הדרישות של אירלנד למשחק חוזר, פיפ"א קבעה השבוע כי צרפת עלתה למונדיאל ולא צפוי משחק שכזה. למרות זאת אירגון הכדורגל העולמי יכנס ישיבה מיەחדת לאירועי המשחק וגם לאירועי האלימות במשחקים בין אלג'יריה למצרים.

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק