6

גרנט עדיין לא החליט אם לאמן

אנגליה: לאחר פיטורי פול הארט, רוב הדרכים מוליכים לעבר המחליף האידאלי אברם גרנט. מקורב לגרנט: "אברם לא החליט אם לקחת את המשרה". הישראלי יחליט מחר (חמישי)

יום רביעי 25 נובמבר 2009
אשר גולדברג
יממה בלבד לאחר הפיטורים של פול הארט מאימӕן פורטסמות', בקבוצה האנגלית מחפשים מחליף אידאלי למשרה והשם הכי חם זהו אברם גרנט.

היום פורסם בתקשורת העולמית, כי מקורב לגרנט סיפר ואמר: "אברם עדיין לא החליט אם לקחת את אימון פורטסמות'". 

למרות זאת, ȼstrong>איש בכיר מפורטסמות' סיפר כי הישראלי הוא המועמד המוביל:"אנחנו לא רואים שם אחר מלבד גרנט להיות המאמן הבא. עולים כל הזמן שמות לאויר, י לנו פגישה כבר ביום חמישי ואנחנו מקווים לסגור עד יום שישי א הסיפור. הבעלים החדש הביאו לכאן את גרנט, גם Ӑם המצב לא יהיה טוב". 

"אנחנו מעריכים את עבודתו של פול הארט, שעשה עבודה גדולה תחת הנסיבות. אין מה לעשות. אנחנו צריכים שינוי כדי לא ליפול לליגה השנייה".

הארט פוטר, גרנט מתוכנן להחליפו

האם שוב נראה חזרה גנרלית של אברם גרנט אל הקווים? היום (שלישי) דיווחו בקבוצת פורטסמות' האנגלית כי מנג'ר הקבוצה, פול הארט מפוטר מתפקידו. הארט פוטר בעקבות סדרת הכישלונות של הקבוצה ומיקומה במקום האחרון בטבלה. 

כזכור, אברם גרנט מונה לתפקיד המנהל המקצועי של הקבוצה השנה ונראה כעת לאחר פיטורי הארט, כי מאמן צ'לסי ונבחרת ישראל לשעבר צפוי להחליפו בהקדם האפשרי. 

אברם גרנט החל את קריירת האימון בנוער של הפועל פתח תקווה, המשיך לבוגרים. זכה באליפות עם מכבי תל אבәב, אימן גם בהפועל חיפה ובמכבי חיפה.אימן כארבע שנים את נבחרת ישראל והגיע עם צ'לסי לגמר ליגת האלופות.

תגובות

טלספורט בפייסבוק