1

מכבי תא בורחת מהתקשורת

ראשי המועדון טוענים כי התקשורת מקשה עליהם את העבודה, והעיתונאים נשלחים לצפות באימון מיציע האוהדים. שחקנים ביקשו: המארבים והלחץ כבר בלתי נסבלים

יום שישי 16 מרץ 2007
אשר גולדברג

בתחילת שנות ה-90 שימש רוני קליימן כיו"ר מכבי ת"א. גל של אמירות וידיעות שהוצאו מߔקשרן, כולל הדלפות לא אמינות הביאו את קליימן לפתוח את ישיבות ההנהלה לתקשורת.

ואכן, למשך תקופה, נכחו בישיבות של היו"ר אנשי העיתונות שיכלו לדווח היישר ממרכז העצבים. היום התקשורת התרחבה והקידמה האלקטרונית מאפשר לדווח בזמן אמת על כל אירוע.

במכבי ת"א אין רגע דל ולכל אימון שלה באים למעלה מתריסר עיתונאים, שלטענת ראשי המועדון מקשים על עבודתם המקצועית. בשבוע האחרון נשלחו העיתונאים מתוך המתחם שלהם ליציע האוהדים.

האימונים הועברו למגרש המרוחק, והראיונות המעטים שהורשו היו רק באישור הצוות המקצועי והמנהל. באימון תחילת השבוע זעם אלי כהן על שני שחקנים ש"חיבלו" בתוכנית האימון. הכוונה הייתה לשלוח אותם לחדר ההלבשה ולהשעותם מהמשחק נגד מ.ס. אשדוד.

המהלך לא הושלם כי המצלמות והמיקרופונים בכל פינות מתחם קרית-שלום היו הופכӕת אירוע זה לכותרות שהיו מפורשות מיד לכיוון השלילי. שחקנים ביקשו מהצוות המקצועי שלא לשלוח אותם לראיונות אל מול שפע העיתונאים: "המארבים והלחץ הבלתי נסבלים. אין שום שאלה מקצועית, הכל תמיד סביב הרכילות, והחיפוש אחרי נפילה לשונית כללית".

תגובות

טלספורט בפייסבוק