משמרות אוהדים בקרית שלום

אוהדי מכבי ת"א יציבו משמרות בקופות בקרית שלום כדי למנוע מאוהדי מכבי חיפה להשיג כרטיסטם לשערים 4-5, לקראת המשחק החשוב ביום שני בבלומפילד. שפונגין נחוש לעזוב

יום שישי 27 נובמבר 2009
אשר גולדברג
ההכנות לקראת המשחק החושב של מכבי ת"א מול האלופה מכבי חיפה, ביום שני בבלומפילד, תופסות תאוצה, גם בקרב האוהדים.

אחרי שהוחלט כי יציעים 4-5 יהיו שייכים לאוהדים הצהובים ולא לירוקים במשחק הקרוב, הגיעו שמועות מכיוון אוהדי חיפה לפיהן,&nbsŰ;מאות מהם מתכננים להשיג כרטיסים ליציעים אלו כדי שיוכלו לתרום לדחיפת הקבוצה בנוסף לשערים 6-7 שהוקצו לירוקים ולשם נחטפו כבר כל הכרטיסים.

אוהדי מכבי ת"א, מן העבר השני, החליטו לעשות הכל כדי שאף אוהד ירוק לא יוכל "להסתנן" ליציעים שהוקצו להם ולמרות שהכרטיסים לשערים 4-5 נמכרים בקרית שלום בלבד על מנת למנוע מאוהדי מכבי חיפה להשיג אותם, יציבו האוהדים הצהובים משמרות סביב הקופות בקרית שלום כדי להבטיח שכך אכן יהיה.

יובל שפונגין מגינה הימני של מכבי ת"א, אינו מתכוון̠להאריך את חוזהו במועדון. שפונגין מסיים חוזה בין 5 שנים, ובכוונת היו"ר אביב בושינסקי והמנכ"ל עוזי שעיה, להיפגש עימו ולהציע לו חוזה חדש.

נראה כי השחקן המצטיין מרגיש כי מיצה את עצמו במכבי ת"א, ולדברי מקורבים לשפונגין הוא מבקש מקוםĠאחר להשתבח.

שפונגין איבד בעונה שעברה את מקומו הברכב בגלל סידרת פציעות, כמו גם את מקומו בנבחרת ישראל. חזרתו לכושר איטית והוא מתקשה לגלות רמה גבוהה, לאחר שאת מקומו בהרכב תפס לאחרונה השחקן הצעיר דור מלול.

לשפונגין יש דרכון אירוۤאי שמאפשר לו לשחק באירופה שלא על תקן שחקן זר. האפשרות  ששפונגין יעבור להפועל ת"א קיימת גם כן, והיא גוברת לנוכח הרצון של ה"אדומים" לצרף לקבוצה מגן ימני, וזאת למרות שברשותם משחקים עומרי קנדה ודני בונדר.

במידה ושפונגין אכן יוӓיע למכבי ת"א על רצונו לעזוב, מחירו בוועדה למעמד השחקן יהיה עד 200 אלף דולרים. זהו סכום שיכול להיות אטרקטיבי לקבוצות מהליגה הבלגית וההולנדית.

תגובות

טלספורט בפייסבוק