6

2 המלצות ליום חמישי

מכבי ת"א מארחת את מארוסי ותנסה לעבור את הלәין הגבוה ביד אליהו לעיני 11,000 צופים. סיינה וברצלונה בקרב הבלתי מנוצחות באיטליה

יום חמישי 26 נובמבר 2009
מערכת TELESPORT
משחק מספר 64 : מכבי ת"א - מארוסי (16+) - מכבי ת"א מגיעה אחרי שבוע טוב מאוד מבחינתה כשלפני שבועיים היא מנצחת בהארכה בחוץ את רומא ובۜיגה היא מנצחת בחוץ גם את גלבוע/גליל. למרות שעדיין הבעיות קיימות, לשלב הזה של העונה מכבי במצב הרבה יותר טוב מאשר העונות הקודמות. מארוסי מנגד הקבוצה החלשה בבית ככל הנראה. היא אמנם ניצחה בלובליאנה אבל הפסידה בבית לרומא ב-12 הפרש. הליין פה גבוה, ובמידה ומכבי ۪היה בסביבות הליין כנראה שהיא תתן יותר לדקות לישראלים כדי להשקיט את הביקורת וזה אמור להעיר אפילו יותר את הקהל ולכן אני פה עם מכבי. ההימור :  1 (יחס 1.8)

משחק מספר 71 : סיינה - ברצלונה (2+) -
שתי הקבוצות עדיין מושלמות במפעߜ כשגם בליגה הם מרשימות. סיינה ניצחה באולקר במחזור האחרון בעוד שברצלונה די התקשתה בבית מול וילרבאן וברחה ל-14 הפרש רק ברבע האחרון. קשה לשפוט בין 2 קבוצות שעדיין לא הפסידו, אבל עדיין הביתיות אמורה להיות פה פקטור אחד, וגם העובדה שברצלונה שיחקהĠמשחק יותר בליגה יכולה להביא ליותר רעננות של האיטלקים. הפלוס פה לא פקטור רציני ואני אלך פה עם האיטלקים. ההימור :  1 (יחס 1.8) 

תגובות

טלספורט בפייסבוק