אוהד חיפה נפגע מחזיז

כמה מעשרות אוהדי מכבי חיפה הגיעו בשבת בבוקר לאימון הקבוצה כדי לעודד את השחקנים לקראת מכבי ת"א. אחד האוהדים נפגע בראשו מחזיז שניסה להשליך, מצבו קל

שבת 28 נובמבר 2009
אשר גולדברג
כמה עשרות מאוהדי מכבי חיפה הגיעו הבוקר Ĩשבת) לאימון הקבוצה במתחם האימונים בכפר גלים, על מנת לדחוף את השחקנים ולהזכיר להם את חשיבות המשחק ביום שני מול מכבי ת"א בבלומפילד.

האוהדים השליכו מספר רימוני עשן וחזיזים למגרש, אך אחד האוהדים היה חסר מזל לעומת האחרים כאשר לא הספߙק להיפטר מהחזיז שהדליק וכתוצאה מכך נפגע מרסיסי הפיצוץ.

האוהד נחתך בראשו והחל לדמם כשהצוות הרפואי של הקבוצה, שכמו תמיד נכח באימון, נזעק מיד להגיש לאוהד טיפול רפואי ראשוני ואח"כ נשלח האוהד להמשך טיפול בביה"ח ובדיקות שגרתיות שעושיӝ בעקבות כל מקרה של פגיעת ראש. מצבו של האוהד מוגדר קל.

בינתיים, נמשכות ההכנות במכבי חיפה לקראת המשחק המסקרן ביום שני בבלומפילד, מול מכבי ת"א. משחק בו רבים מהפרשנים צופים אובדן נקודות ראשון העונה לאלופה בליגה, אך לאלישע לוי, הצוות המקצועי והשחקנים הירוקים תכניות אחרות כמובן.

הבלם ג'ורג' טישיירה אמור לחזור לעמדת הבלם לצידו של דקל קינן ולהחליף את שי מיימון שפתח בהרכב במינכן וכן בשני המשחקים האחרונים בליגה. בניגוד למיימון, עלי עותמאן ימשיך לקבל קרדיט בהרכב באגף ימין של הקישורĮ 

שלומי ארבייטמן אמור לפתוח בחוד לצד ולדימיר דבאלשווילי בעוד אייל גולסה יפתח גם הפעם על הספסל כיוון שבקבוצה רוצים להחזירו לכושר משחק בצורה הדרגתית אחרי הפציעה שעבר.

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק