גרנט צריך להתחיל מההתחלה

לכל ברור שהמינוי של אברהם גרנט בפורטסמות' קשור גם לפוליטיקות. זה רק מקלקל את התדמית של ישראל באנגליה והאמת שספק אם זה טוב לגרנט עצמו

יום ראשון 29 נובמבר 2009
שלמה חסיד
מה אתם אומרים על אברהם גרנט? האם אתם מדוכאים  מהתבוסה שחטף? מרחמים עליו? מחזיקים לו אצבעות? חושבים שהוא מייצג אתכם? זכותכם. אני דווקא רוצה שהוא יפסיד גם בשבוע הבא.

נראה שגרנט מצא לעצמו נישה חדשה. הוא יושב ۑצד עם פרצוף פוקר, מרחרח את הסיבה, וכשהוא קולט מאמן במצוקה, הוא, או מקורביו, מתחילים לפעול. פיני זהבי מטפל, התקשורת משתוללת והכל כשר כדי שלאברהם גרנט תהיה קבוצה בפרמייר ליג.

נעשה קצת סדר. מאז שנת 2002 אברהם גרנט, לא  בנה קבוצה. Ӕוא, או שאימן את הנבחרת, או הגיע לקבוצה מוכנה, או שלא אימן בכלל. דווקא העונה, אחרי שנת מנוחה, גרנט היה צריך להתאמץ ולהתחיל מאפס. שההצלחה תהיה על שמו וגם הכישלון. גרנט כבר ירש  את מוריניו, ועכשיו ברור שאין יותר מדי ריח טוב אין בבחישות האלה אחߨי שגם פול הארט הלך הבייתה.

לאנגלים כבר ברור שהישראלי הזה מפעיל קשרים. שספק אם למינוי שלו אין קשר לכישורים. יותר מדי טוב לתדמית הרעועה של המדינה שלנו זה בטח לא עושה. ותאמינו לי, האנגלים לא פראיירים. הם יודעים טוב מה המשקל של פיני זהבי בכל הערבובים האלה, וזה בטח עוזר להם לגבש דיעה שלילית עלינו.

ואני אומר: מי ייתן ופורתסמות' תיכשל. שתחטוף תבוסות בשרשרת עד שגרנט יפוטר ויחזור ללהתחלה. הלוואۙ שיחזור לליגת העל שלנו. רק ככה יעשה צדק פואטי, ואולי אולי נצליח איכשהו לשקם את התדמית שלנו בממלכה הבריטית.

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק