להחזיר את מלמיליאן לביתר

מה שבית"ר צריכה היום זה סמל כמו אורי מאחורי הקווים, שיחזיר את ההתלהבות לצהובים. ושום? אותוĠהייתי שולח דיירקט לאשקלון

יום שני 30 נובמבר 2009
שלמה חסיד
 אתמול אחר הצהריים, בעודי משוטט,  פגשתי לפתע את חברי הטוב&nbsɰ;אורי מלמיליאן. אמרתי לו שאני לא מבין מה יש לו לחפש בהפועל אשקלון, ואני במקומו יושב עם פרוספר אזגי וסוגר איתו שאני מקבל את מחצית המשכורת עד סוף העונה ועוזב עוד היום.

אורי צחק. "כבר שבועיים אני אומר לפרוספר שאני מוכן להיפרד בלי שום תשלום ەהוא לא מוכן. אומר שהוא יביא חיזוק בינואר, ושהוא רוצה רק אותי בתור מאמן. אני לא אעזוב חד צדדית, אבל אם הוא היה מוכן להיפרד, כבר הייתי עוזב".

תגידו מה שאתם רוצים על אורי - שקרן הוא לא, ואני מאמין לו. לא יודע מה רוצה מעצמו פרוספר אזגי, אבל לי יש רעיון מצוין לגבי אורי. אני הייתי מחזיר אותו עוד היום לבית"ר, כמאמן ראשי.

אורי, לדעתי, לא מתאים למקום קטן עם פוליטיקות גדולות כמו אשקלון. הוא ילד טוב ירושלים, וככזה אין מתאים ממנו להושיע את בית"ר, הקבוצה שאותה המציא במו רגליו אי שם בראשית שנות השבעים.

ותאמינו לי, כשברק יצחקי או אבירם ברוכיאן יראו מולם את אורי מלמיליאן,, הם יתמלאו ביראת כבוד, יפסיקו לחפף באימונים וייתנו את הۛול במשחקים. הקהל יחזור לטדי, התקשורת תיתן דחיפה והעיר ירושלים צהלה ושמחה.

ומה לגבי אזוגי ואשקלון? הם יקבלו ללא תמורה את יצחק שום עד לסוף העונה. בעיסקה מוצלחת שכזו שום לא יצטרך יותר להביט בעיניהם של שחקני ביתץ"ר, שכבר מתים לראות אתו מסתלק̠מהנוף.

נ.ב: אבי נמני ינצח היום את אלישע לוי. הגיע הזמן, אומרת אמי.
  

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק