אני מאושר. הקרדיט לאלבס

זלאטן איברהימוביץ', גיבור הניצחון הלילה על ריאל מבריד, מפרגן דווקא למבשל. פלגריני, מאמן ריאל מדריד: "התוצאה לא משקפת. אנחנו מאוכזבים. ורק פיקה נשאר אדיש: "המשחק מול חרס חשוב לא פחות"

יום ראשון 29 נובמבר 2009
מערכת TELESPORT
 ברצלונה תחגוג כל הӜילה, אולי עד הסיבוב הבא, את הניצחון על ריאל מדריד, 0:1 הערב בקאמפ-נואו. מנגד, נרשמה אכזבה עמוקה במדריד, שם דווקא התעסקו בפנדל שהגיע להם ובלייזר שכוון על כריסטיאנו רונאלדו במהלך המשחק.

מאמן ריאל מדריד, מנואל פלגריני, אמר בסיוםȺ "תמיד קשה לשחק בברצלונה. הם מחזיקים בכדור בצורה מרשימה, היינו צריכים להחזיק יותר. הגענו להמון הזדמנויות והיה לנו יתרון מספרי למשך זמן, אבל זלאטן ניצל את ההזדמנות שלו היטב. תיקו היה הוגן לשני הצדדים".

מאמן ברצלונה המאושר, פפĠגארדיולה שלא עוד אין הפסד במשחקי הסופר-קלאסיקו, התייחס בקצרה: "ריאל קבוצה טובה אך לא גדולה מאיתנו. תמיד חשוב לנצח אותם. במחצית הראשונה לא העזנו מספיק, היו מרחקים גדולים מדי בין השחקנים ושיפרנו זאת במחצית השנייה".

כוכב הניצחەן, כובש השער זלאטן איברהימוביץ, נשמע נרגש: "אני מאושר. הייתי פצוע בעשרה ימים האחרונים אבל הרגל הרגישה בסדר. שיחקנו היטב, הקרדיט על השער מגיע לדני אלבס על הבישול הנהדר".

לגבי חילופו של כריסטיאנו רונאלדו, שפתח בהרכב למרות הציפיות כי ישותף רק במחצית השנייה, טען פלגריני: "לכריסטיאנו היה אישור מהצוות הרפואי לשחק שעה בלבד ונשמעתי להוראות".

צילום: Getty Images

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק