המפץ הגדול בהפועל תא

הפועל ת"א מדברת על סלטיק, אבל ראשיה בונים על היום שאחרי גילי ורמוט, איתי שכטר, דאגלס דה סילבה, וינסנטה אניימה, אביחי ידין וסמואל יבואה. על הכוונת: עומר גולן, אבי סטרול וטוטו תמוז

יום שני 30 נובמבר 2009
אשר גולדברג
 הפועל ת"א כבר לוקחת פסק זמן ופותחת את ההכנות למשחק בסקוטלנד ביום חמישי, מߕל סלטיק. הקבוצה עסוקה אומנם במשחקי הליגה האירופית, אבל ראשיה כבר חושבים על הקיץ הבא.

סגירות ראשונות ותוכניות עתידיות, כבר הונחו על שולחנם של ראשי הקבוצה: מוני הראל, אלי טביב וגבי קצרה. ההחלטה נכון לעכשיו היא שלא לשחרר שום שחקן בחלון ההעברות בחודש ינואר אבל במועדון ובמתקן חודרוב ברור שבקיץ, ועוד לפני כן שחקנים מובילים רבים יעזבו או ישוחררו.


סטרול וסבל. על הכוונת של האדומים

מבין האמורים לצאת כמעט בודאות לאירופה נמצאים: גילי ורמוט, איתי שכטר, דאגלס דה סילבה, אביחי ידין, וינסנט אניימה, ביבארס נאתכו וסמואל יבואה. נראה כי ואליד באדיר הוותיק, מיכאל זנדברג ועומרי קנדה יחפשו עתיד אחר מחוץ לוולפסון.

הכӕונה היא לנהל מו"מ כבר מעכשיו כדי לנסות ולהביא שחקנים חלופיים ברמה זהה, מהכסף שייכנס ממכירתם של העוזבים. על שולחן הרכישות נמצאים שחקנים שאפשר לצרף אותם מאירופה ומישראל.

מדובר באבי סטרול, עומר גולן, יובל שפונגין, טוטו תמוז וקלמי סבן שהם הרӐשונים שרוצים אותם. מבין הזרים צפוי להישאר נמניה וויצ'יצ'ביץ, אבל מי שישוחרר הוא הגאורגי זורב מנשווילי. הכוונה היא להביא לעמדת השוער שחקן זר עם ניסיון. 

בהפועל ת"א אופטימיים לקראת המשחק מול סלטיק ויודעים שניצחון יבטיח להם את המקום הרӐשון בבית. אלי גוטמן: "נהיה במיטבנו כדי לעבור. 60 אלף סקוטים ידחפו את סלטיק קדימה".

תגובות

טלספורט בפייסבוק