גודס: זה משחק יורוליג

הפועל ירושלים נחתה בסלונקי שם תתמודד מחר מול אריס, והמאמן גיא גודס מתכונן לקרב קשה. המשחק ישודר בערוץ 33

יום שני 30 נובמבר 2009
שלמה חסיד

 הפועל מגדל ירושלים נחתה ביוון לקראת המשחק מחר (שלישי) נגד אריס סלוניקי במסגרת המחזור השני בשלב הבתים של היורוקאפ. השחקנים אכלו יחד ארוחת צהריים, ולקראת הערב יצאו לאימוӟ באולם המשחק.

מאמן הקבוצה, גיא גודס, אמר לאתר הרשמי לאחר הנחיתה: "אריס קבוצה מדהימה. נבנתה כאן קבוצת יורוליג לכל דבר, שבשנייה האחרונה הפסידה למארוסי. יש לה שחקנים יוונים מהטופ, שחקנים שזכו בגביעי אירופה, ובאליפויות פה ביוון. יש להם סגל מאוד ߨחב, מאוד אגרסיבי, מאוד מגוון ומאוד אתלטי. יהיה מאוד קשה לשחק כאן, בייחוד עם האווירה שמחכה לנו עם האוהדים, אבל אני מאמין בחניכים שלי, ומאמין שנוכל לנצח ביום טוב שלנו. נצטרך להגיע למשחק מאוד מרוכזים ומאוד מפוקסים, אחרת אין לנו סיכוי".

קפטן הקבוצה, יובל נעימי, הגיב אף הוא: "הם קבוצה מצוינת, אבל גם אנחנו. אריס היא קבוצה מאוד מגוונת, אבל אנחנו מאמינים בעצמנו, ונבוא לנצח. אנחנו אוהבים לשחק משחק מהיר, וזה מה שנקווה לעשות. לא נרוץ בכל מחיר, כי צריך לאבד כמה שפחות כדורים מול קבוצה כזאת, בטח ב۞שחק חוץ."

יו"ר הקבוצה, דני קליין: "מעבר למשחק והספורט, זו חוויה מדהימה לטוס עם כל כך הרבה אוהדים שדוחפים אותנו. מבחינה מקצועית, אריס קבוצה מצוינת, בייחוד באולם הביתי שלהם. אנחנו מאמינים בעצמנו, ונקווה להשיג תוצאה טובה - משמע לנצח&quůt;

 המשחק ישודר בערוץ 33 על ידי השדרן עמית הורסקי והפרשן אלי סהר

 

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק