גרשון התנגד להעביר את מקל לקטש

פרסום ראשון: לא רק שמעון מזרחי טען כי אסור לשחרר את הרכז לגליל גלבוע כיוון שהיא מהוחה איום במאבק על האליפות, אלא גם המאמן פיני גרשון. בסופו של דבר גברו הקולות בעד שחרורו. כולם התנגדו להעבירו לירושלים

יום רביעי 02 דצמבר 2009
שלמה חסיד
 עכשיו, כשגל מקל שוחרר מככבי וחתם בגליל גלבוע, אפשר לגלות את אחד הסודות השמורים ביותר במכבי בימים האחרונים - הויכוח האם לשחרר את מקל לגליל העליון, המתחרה עם הקבוצה על האליפות.

בקבוצה היߔ מי שגרס שצריך לשחרר את מקל לבני השרון, שאיננה צד במאבק על האליפות, ולא לגליל, שמן הסתם תגיע לפיינל פור. בעמדה זו תמכו בין היתר המאמן פיני גרשון והיו"ר שמעון מזרחי.

מן העבר השני היו חברים שטענו כי אסור לקבוע למקל היכן לשחק, וכי העובדה שיߙלך לגליל לא אמורה להשפיע על מאבק האליפות. "שמקל יילך לאן שהוא רוצה, האינטרס שלנו שיחזור אלינו שחקן טוב יותר", אמרו בקבוצה. בעמדה זו תמך האיש החזק במכבי, דיוויד פדרמן, וזו העמדה שהתקבלה לבסוף.

יחד עם זאת, בין החברים היתה הסכמה כי אסוߨ לשחרר את מקל לטובת היריבה המושבעת: הפועל ירושלים.

ועוד באותו עיניין, במכבי הבהירו כי מקל חוזר לקבוצה בעונה הבאה. גורם בכיר בהיכל נוקיה אמר: "עוד יהיה מי שיאשים אותנו ששוחחנו עם מקל במהלך העונה הנוכחית על הצטרפותו אלינו בעונה הבאה, ەיגידו שאנחנו לא ספורטיבים, ושזה פוגע במאבק על האליפות, אבל ברור שהוא שוחרר רק עד לסוף העונה".   

תגובות

טלספורט בפייסבוק