הפסדים טכניים לכפס ובש

בית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל העניש את הפועל כפ"ס ומכבי ב"ש בהפסדים טכניים. כפ"ס ובאר שבע שיתפו שחקנים שלא כדין ונענשו. גם מ.ס אשדוד נענשה בקנס גבוה

יום רביעי 02 דצמבר 2009
אשר גולדברג
בית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל הרשיע את קבוצת הפועל כפר סבא, ששיתפה את ישראל זביטי, ששיחק עם 5 כרטיסים צהובים נגד אחווה עראבה. כפ"ס ספגה הפסד טכני.

גם השחקן ישראל זביטי קיבל עונש של הרחקה משני משחקים. הפועל כפר סבא ספגה גם קנס כספי של אלפיים ש"ח בפועל פלוס 5 אלף על תנאי לשנה אחת.

יום של עונשים: מכבי ב"ש ספגה הפסד טכני - אשדוד קנס כספי

ביום שבת האחרון אירחה מכבי באר שבע את עירוני ראשון לציון במשחק שהסתיים בתיקו 1:1, אולם הקבוצה המארחת שיתפה שחקן שלא כדין ותאלץ לספוג הפסד טכני, כך קבע בית הדין של ההתאחדות לכדורגל.

השחקן, ג'וזף טאצ'י שותף לא כדין והורחק ממשחק אחד, כמו כן קבוצתו מכבי באר שבע ספגߔ הפסד טכני פלוס קנס של 2,000 שקלים ופלוס 5,000 שקלים על תנאי לשנה אחת. 

זהו הפסדה השישי של מכבי באר שבע, שנשארת עם 13 נקודות, בזמן שעירוני ראשון לציון תקבל ניצחון טכני ותהיה עם מאזן של 12 נקודות.


הקהל האשדודי. קנס כספי גבוה

גם מועדון ספורט אשדוד מליגת העל ספגה עונש קנס גבוה של 10 אלף שקלים בפועל, לאחר התנהגות בלתי ספורטיבית ۩ל אוהדיה נגד בית"ר ירושלים. בנוסף, הוטל על הקבוצה לאסור עריכת משחקים בפני קהל למשחק אחד על תנאי עד תום העונה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק