מאיוקה מבקש שידרוג בשכרו

עמנואל מאיוקה, חלוץ נבחרת זמביה הוא הלהיט הצהוב. מאיוקה עם כ-40 אלף דולרים לעונה, מבקש שידרוג. מאיוקה סובל משפע۪, כמו גם יוסי שיבחון והשניים בספק למשחק מול נתניה

יום חמישי 03 דצמבר 2009
אשר גולדברג
 עמנואל מאיוקה, החלוץ הזמבי של מכבי ת"א והלהיט במשחקיה האחרונים, מבקש לשדרג את חוזהו הכספי. מאיוקה בן ה-19, שכבש שערים יפים מול הפועל ב"ש ומכבי חיפה, הוא מבעלי השכר הנמוכים של הקבוצה, ומרוויח קצת יותר מעל 40 אלף דולר לעונה.

יצויין שבעונה שעברה, עדיין שיחק בקבוצת הנוער של המועדון במקביל להיותו בקבוצה הבוגרת. עכשיו, דורש מאיוקה שידרוג בשכרו והדרישות של מקורביו וסוכנו הן ברורות. מאיוקה מבוקש בליגה הפורטוגלית ע"י בל۠שש, שמבטיחה לחלוץ סגל נבחרת זמביה, סכום הגבוה פי ארבע מזה שיש לו בקרית שלום.

במכבי ת"א לא ממהרים ומלבד מאיוקה יש בקבוצה רשימת המתנה ארוכה דומה. דור מלול, ליאור ז'אן ושירן ייני הם באותו מצב של בקשה לשידרוג. במכבי ת"א ישבו לפני מספר שבועות עם נציגיו של יובל שפונגין, הבטיחו להחזיר תשובה בנושא חוזה חדש, והנושא עדיין בבדיקה.

במכבי ת"א של מיץ' גולדהאר לא ממהרים לשלם סכומים גבוהים, לפני שתעשה בדיקה כללית. מכבי ת"א מתכוננת למשחק בשבת בקופסא נגד מכבי נתניה. עמנואל מאיוקה, יובל אבידור ויוסי שיבחון, חלו בשפעם ואינם מתאמנים.

רק מחר, יתברר אם יוכלו להשתתף במשחק בשבת. משפעת החלימו גם איגור טומאסיץ' ואילייה יבוריאן, כשבאימון יום שישי יתברר מי עומד לרשותם של אבי נמני וניר לוין. למעלה מ-2000 אוהדים ילוו את מכבי ת&quůt;א למשחק בשבת בקופסא מול מכבי נתניה.

פורסם לראשונה ב- 13:20.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק