טוב שהיה להם מה להפסיד

פיני גרשון מבין כי הלחץ שהיה על לובליאנה עזר למכבי: "הם רצו מאוד מאוד לנצח, ועשו הרבה טעויות". על המשחק הבא, מול קאחה לבוראל בהיכל נוקיה: "אם ננצח נסתכל קדימה על הטופ 16"

יום חמישי 03 דצמבר 2009
מערכת TELESPORT
מכבי תל אביב גברה הערב (חמישי) על לובליאנה בתוצאה 65:82 במסגרת היורוליג, והמאמן הצהוב פיני גרשון אמר בסיום: "היה קרב. כדורסל גדול לא היה. מהרגע שהתחילו פה לעוף דברים למגרש, לא התעסקנו בכדורסל". 

גרשון התמקד בשבירת מנחוסים, כהגדרתו: "אני יוצא מעודד מזה שאני לא ניצחתי פה מעולם, והיום שברתי מנחוס. גם בדרך כלל במחזור 6 יש לנו  בעיות, וזה מנחוס לא קטן שהצלחנו לשבור".

על ۩חקניו אמר המאמן: "פרקינס לא התחיל טוב אבל סיים יוצא מן הכלל. אנדרסון פתח טוב ונקלע לבעיית עבירות. פישר היה בסדר גמור. בשביל זה יש 10 שחקנים, כולם חוץ מדרק שיחקו".

על השופטים ועל הלחץ של לובליאנה: "האווירה שהיתה פה לא ۢושה טוב לשופטים. היה פה לחץ ועדיף תמיד לשחק מול קבוצה שיש לה מה להפסיד. לכן, בהפרש נמוך, הם עשו הרבה טעויות. לקחו זריקות לא טובות, איבדו כדורים. טוב שהיה להם מה להפסיד, הם רצו מאוד מאוד לנצח".

המאמן דיבר על הקרב בשבוע הבא מול קېחה לבוראל: "זו ליגה אחרת, אבל אנחנו משחקים בבית. אני לא יודע מה מצבת השחקנים שם, אבל זה משחק שלשתי הקבוצות יש מה להפסיד. זה משחק על ראשות הבית, אם ננצח אותו נסתכל קדימה על הטופ 16". 

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק