התוצאות לא מפריעות לגולדהאר

ליגת העל: מאמן מכבי תל אביב, אבי נמני מסכם את משחק ההפסד נגד מכבי נתניה: "הגענו למצבים ולא הצלחנו להבקיע. גולדהארȠמרגיש מרוצה". ראובן עטר: "ניצלנו מומנטום"

שבת 05 דצמבר 2009
אשר גולדברג

 מכבי תל אביב נעצרה. המועדון הצהוב קיווה להמשיך מומנטום נגד מכבי נתניה, אבל נתקל במה שנקרא בשפת הכדורגל: "סינדרום האלופה". הניצחון על מכבי חיפה ביום שני בבלומפילד, היה כנראה השיא של הקבוצה מקרית שלום, שתחפש שיחזור הישגיה במשחק הבא.

מאמן מכבי נתניה, ראובן עטר, סיכם הניצחון: "קיבלנו את מכבי ת"א במומנטום עם שמחת חיים שלא היה ב-3 השנים האחרונות, אחרי 2 ניצחונות. לרגע הזה חיכינו- שתבוא קבוצה עם מומנӘום, עם הרבה קהל- ונראה לה שאנחנו יותר חזקים".

"היה לנו מאבק מאוד קשה מול קבוצה שנלחמה, ונתנו המון פייט. מבחינת כדורגל, לא היו מהלכי כדורגל מבריקים. הם הגיעו להמון קרנות ומצבים נייחים. לא נתנו להם מרחק פעולה. המוטיבציה זה הבסיס אצלנו̮ קבוצה לוחמת- זה מה שאני רוצה".

אבי נמני, שנראה פחות נלהב מתחילת השבוע, אמר בסיום: "אנחנו מאוד מאוד מאוכזבים מהתוצאה. שלטנו במשחק אבל המשחק לא הלך לאן שרצינו. הגענו למצבים אבל לצערי לא הצלחנו להבקיע. שלא מנצלים מצבים סופӒים. 

"לוקחים כמה דברים טובים מכאן, אבל יש עוד דברים שצריכים לעבוד עליהם. אני לא חושב שהמשחקים שלנו תלויים בשחקנים ותיקים או צעירים, אנחנו לא עושים הפרדה של גיל. אנחנו מאמינים בהם, הם ימשיכו גם לתת".

לקראת פתיחת מועߓ ההעברות בחודש הבא, התייחס נמני: "אנחנו לא מתעסקים בנושא ינואר, אנחנו מאמינים בשחקנים שלנו. לגולדהאר לא מעניין התוצאות, מעניין אותו יותר הדרך. הוא מרגיש מרוצה".

השחקן המצטיין במשחק, אחמד סבע: "באתי לכאן מועדון גדול̬ במכבי נתניה נתנו לי הזדמנות. אני מוכיח שאני שווה לשחק כאן. אני רוצה לשחק עם הקבוצה ולהצליח. שיחקנו נגד קבוצה שמשחקת כדורגל טוב, וניצחו את מכבי חיפה. נתנו כולם פייט גדול ואנחנו עושים את זה ביחד.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק