לשחרר את קנדה. לטובת כולם

אם אלי גוטמן רוצה להציל את הקרירו המדשדשת של עמרי קנדה, הוא צריך להשאיל אותו לקבוצה קטנה, כדי שזה יתחיל להעריך את ההזדמנות שנתנו לו בהפועל תל אביב

יום שני 07 דצמבר 2009
שלמה חסיד

 עמרי קנדה שוב הסתבך. הפעם המגן המעופף הסתבך עם שי אבוטבול, מהשחקנים השקטים והאחראיים בהפועל תל אביב, שהפעם לא שלט בעצביו והנחית סטירה הגונה בפרצופו של קנדה. וכל זאת למה? כי אבובטול חשד בו שגנב ממנו כמה מאות יורו, מספר שעות לפני המשחק החשוב של הפועל בגלזגו.

לא יודע מה קרה שם בדיוק, אבל השורה התחתונה ברורה: אלי גוטמן, מאמן שמקפיד על התנהגות שחקניו, לא יכול יותר להחליק את הפינות, ולהתנהג כאילו הכול בסדר. עליו לנקוט בצעד המתבקש ולהטיס את אייר קנדה מהפועל.

בשנתיים האחרונות קנדה כיכב בכמה מקרים שמתנגשים עם תקנון המשמעת של הפועל. השם שלו כיכב בתקשורת כמי שהסתבך בהימורים וחובות, לפני משחקים ӗשובים נטען כי דאג לקמבן כרטיסים לחבריו, בכמה מקרים תיפקד על תקן הג'וקר של הקבוצה כאילו שבשביל זה משלמים לו כל כך יפה, ועכשיו המקרה האחרון עם אבוטבול.  יכול להיות שקנדה הוא טלית שכולה תכלת, אבל חוסר האמון בינו לבין המועדון הוא פשוט מוחלט.
<͢r/> בהפועל כבר עשו את הכול כדי ליישר את קנדה. מוני הראל סגר עבורו חובות, גוטמן השעה אותו, איימו עליו שיזרקו אותו.  עכשיו הגיע הזמן שקנדה ישלם את המחיר. יש להשאיל את קנדה לקבוצה קטנה עד לסוף העונה. 

אם, במקרה שיחתך מהפועל, קנדה לא יӡיק מסקנות ויבין שעליו לסור דרך הישר, בלאו הכי כלום לא ייצא ממנו ואין מה להשקיע בו יותר. לי נראה שכשקנדה ימצא קבוצה אחרת, נניח יחזור להפועל פ"ת, הוא יבין את גודל הטעות שלו שגרמה לו לאבד את מקומו בהפועל, יתאפס על עצמו, יתחיל לשחק טוב, ואז הוא יחזוߨ להפועל תל אביב בשל יותר.

אם קנדה ישאר בהפועל תל אביב, שום דבר חיובי לא ייצא מזה, ואף אחד לא יכול לדעת מתי תתרחש השערוריה הבאה, אולי אפילו כמה שעות לפני המשחק הגורלי הבא.

ברור לי שלא לחינם קנדה קיבל סטירה מאבוטבול. קרה פה משהו. גӝ אם קנדה לא גנב אגורה, הרי שכנראה שמסביב לקנדה יש אווירה של פורענות. אני גם לא מבין אותו. איך הוא מרגיש עם זה שהוא החשוד המיידי כשמדובר במעשי קונדס? מישהו בהפועל חייב להבהיר לקונדסון מוולפסון שיש גבול לכל תעלול.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק