ובסוף קאפלו ינצח

לקח לעובד קראוס סוף שבוע שלם לנתח את משחקי המונדיאל, אבל בסופו של דבר הוא משוכנע: מצפה לנו גמר אנגלי-גרמני ומונדיאל מפתיע ומלא תהפוכות. הנה תחזית בלתי-מחייבת על מה שיקרה לנו בעוד שישה חודשים וקצת

יום ראשון 06 דצמבר 2009
עובד קראוס
שמסתיים בהדחה מפתיע של דל-בוסקה וחניכיו. אלופי עולם? רק אצל הפרשנים שלא מבינים כי ספרד עדיין לא בשלה ללכת עד הסוף והמונדיאל אינו היורו.

רבע הגמר

אנגליה וצרפת בקרב ענקים כמוהו לא ראינו מאז יורו 2004, אלא שהפעם אצל קאפӜו, כבר אמרנו, זה סיפור אחר: הממלכה בטירוף, אנגליה בחצי ודומנק מסיים את תפקידו בצרפת בראש מורם.

הגרמנים ימשיכו ליהנות מטיול נעים (כמו בכל מונדיאל כמעט) בדרך לחצי-הגמר, אחרי שיתגברו על היוונים התשושים שעשו את שלהם ומרוצים מההיסטוריה הקטנה שהשיגו. 

הולנד וברזיל יתנו לנו הצגה, אבל עם כל הכבוד, דונגה הכניס בנבחרתו טקטיקה ומשמעת אירופית שבנוסף לכשרון יביאו את הסלסאו לחצי-הגמר.

דנמרק ופורטוגל ילחמו על המקום האחרון שיהיה לבסוף של קרלוס קירוש, שמגיע ברגע הנכון לשיא תהילתוȮ

חצי הגמר

אנגליה וברזיל... אם כבר נסחפנו, כמה רומנטי יהיה לתת לפאביו קאפלו את הכרטיס לגמר מונדיאל אנגלי ראשון מאז 1966? למרות ששהיגיון אומר מעט אחרת.

פורטוגל תנסה לשחק כדורגל, אבל אתȠלאב וחניכיו לא עשו מאצבע: הם גרמנים והם יודעים להגיע לגמר.

הגמר

את המקום השלישי תיקח ברזיל אחרי מפגש שני עם פורטוגל באותו טורניר. אבל הדובדבן יהיה שידור חוזר של גמר 1966 בין אנגליה לגרמניה. אצטדיון שלם, אי בנקודת רתיחה והגלובוס כולו פרט לבודדים, ירצו לראות את הכדורגל חוזר הביתה. אחרי הארכה, פאביו קאפלו יקבע מעמדו כגדול המאמנים בתבל, יחזור לאנגליה עם הגביע ויקבל את תואר ה"סיר".

נכון אבי מלר, שהיית קונה בכל זאת את התחזית שלי ומעדיߣ אותה על זו שלך?...

צילומים: GETTYIMAGES

 

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק