זו כבר לא הפתעה: נתניה בצמרת

ליגת ווינר: הקבוצה מעיר היהלומים, ברק נתניה גברה בבית 87:94 על מכבי ראשל"צ החלשה, שמדרדרת לתחתית. קילינגסוורת' הצטיין עם 26 נק'. בירנבוים: "אנחנו פשוט קטסטרופה"

יום שני 07 דצמבר 2009
שלמה חסיד
עוד פעם מכבי ראשון לציון רשמההסד 94:87 נגד הסינדרלה של העונה, ברק נתניה ששמרה על מרחק צמוד מהפועל ירושלים ובמחזור הבא תפגוש את גליל/גלבוע ב'גן נר' למשחק צמרת לכל דבר ועניין. 

משחק ענק של מרקו קילינגסורת' שתרם 26 נק' פלוס 20 נק' של טוני ווישהאם, הוליכו לניצחון של המארחת. אצל המפסידה מעיר היין תרם דלרון ג'ונסוןעם 26 נק'. 

מכבי ראשון לציון עם ניצחון אחד ממוקמת במקום העשירי בטבלה עם 8 נק', בזמן שאליצור מכבי נתניה חזק חזק בߦמרת במקום הרביעי עם אותם מספר נקודות כמו למכבי חיפה, הפועל ירושלים וגליל/גלבוע.

אלפסי: "אנחנו קבוצה עם הרבה לב". בירנבוים: "היינו קטסטרופה" 

מאמן ברק  נ۪ניה, אריק אלפסי: "אנחנו קבוצה טובה, קבוצה עם הרבה לב. הניצחון הזה נותן לנו שאיפות קדימה, אני מאוד מאוד מאושר מהניצחון. היה לנו איזון במשחק, לא לקחנו זריקות גרועות. השחקנים כאן אוהבים "משחק פתוח", הניצחון כאן חשוב למועדון. רוטבארט הߙה טוב היום, הוא עובר תהליך של בנייה כאן, אני שמח שהוא חזר לעצמו. הניצחון נותן לנו הרבה אויר,יהיה משחק לא קל בגן-נר, אבל אנחנו נותנים פייט.".

הקלע המצטיין בנתניה, קילינגסוורת: '"התכוננו טוב מאוד למשחק. היינו צריכים לחזור למשחק, הם הצליחו לחזור. אנחנו צריכים להלחם כל משחק ולהוכיח שאנחנו טובים. יש כאן שחקנים טובים, יש כאן תלכיד טוב, אנחנו כמו אחים. מבלים ביחד, ארוחות ביחד. האנרגיות כאן מצויינות. ההגנה עבדה כמו שצריך".

רוברט רובטבארט אמߨ בסיום: "יש לי תחושות טובות כאן. אני צריך לבוא ולעבוד על עצמי כל יום באימון".

אפי בירנבוים אמר בסיום ההפסד: "דיברנו על מנטליות ומה צריך לעשות. לא שומרים מספיק טוב, צריך להתייחס לזה. זה אתגר גדול מאוד להרים את Ӕקבוצה. זה בעיה, ככה זה שלא צוברים מומנטום. היינו קטסטרופה, היינו צריכים לשחק טוב מהתחלה. צריכים לדעת להרים את הקבוצה, זה מה שצריך לעשות".

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק