חוזה ארוך טווח ל-ולה בארסנל

החלוץ המקסיקני קרלוס ולה חתם על חוזה ארוך טווח בשורות התותחנים: "אעבוד קשה כדי להראות למה אני פה". ארסן ונגר: "מצפים לראות את קרלוס מבקיע שערים רבים במדי ארסנל"

יום חמישי 10 דצמבר 2009
מערכת TELESPORT

החלוץ קרלוס ולה, שחקנה של ארסנל ושל נבחרת מקסיקו, חתם חוזה ארוך טווח בשורות ארסנל. כזכור, החלוץ בן ה-20 הצטרף לשורות לתותחנים בינואר 2007 היישר ממחלקת הנוער של גואדלחארה המקסיקנית, ומיד הושאל לסלטה ויגו, סלמאנקה ואוסאסונה.

את הופעת הבכורה שלו במדי ארסנל ערך השחקן הצעיר והכשרוני בסוף אוגוסט 2008, במשחק הפרמייר ליג מול ניוקאסל. חודש לאחר מכן כבש שלושער מדהים לרשתה של שפילד יונייטד בקארלינג קאפ
ȍ
ארסן ונגר, מנג'ר ארסנל אמר הערב (חמישי) לכלי התקשורת באנגליה: "קרלוס הוא כשרון גדול. כבר זכינו לראות ניצוצות ממנו, וצריך לזכור שהוא בסה"כ בן 20 ויש לנו עוד הרבה זמן ליהנות ממנו".

"השקענו רבות ב-ולה̬ כששלחנו אותו לשנתיים לספרד, תקופה בה הוא זכה בהמון נסיון. עכשיו הוא שוב איתנו. אנחנו עובדים איתו קשה באופן יומיומי, יש לו המון מוטיבציה. אנחנו מצפים לראות את קרלוס מבקיע שערים רבים במדי ארסנל, לעוד תקופה ארוכה".

ולה הוסߙף: "אני רק רוצה לעבוד קשה ולעזור למועדון הנהדר הזה להגיע להישגים. אני רוצה להישאר פה לתקופה ממושכת, ויש עליי המון אחריות ומחויבות. אעבוד קשה כדי להראות לבוס ולאוהדים למה אני פה".

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק