קוד התנהגות בביתר ירושלים

בקבוצה מנסחים קוד אתי עליו יחתמו השחקנים. יצחק שום: "אתם מבלים כל הלילה ואז מגיעים עייפים לאימונים. זה לא מקובל עלינו". לראשונה, בית̢ר לא תשודר בטלוויזיה

יום שישי 11 דצמבר 2009
אשר גולדברג
רבבות אוהדי בית"ר ירושלים, לא יוכלו לצפות מחר בשידור ישיר של קבוצתם שתשחק בשבת (19:00) ۑעילוט נגד נועלת הטבלה, מכבי אחי נצרת.

לראשונה מאז החלו השידורים בטלוויזיה בתשלום, לפני שש שנים, ב-2003, בית"ר ירושלים, שהייתה תמיד האופציה הראשונה, כבר לא אטרקטיבית עבור הצופים. העדיפות בשבת היא להפועל עכו שתארח את הפועל ת"א, וߜהפועל פ"ת שתשחק באורווה נגד מכבי חיפה. ביום שני תשודר בטלוויזיה מכבי ת"א, שתשחק נגד מ.ס אשדוד.

נראה כי צופים רבים מאוהדי בית"ר ירושלים, יגיעו בשל אי השידור למגרש בעילוט, על מנת לראות את קבוצתם. 

הקשר עידן̠ורד מקבל טיפולים פיזיוטרפים בכתפו, וצפוי לשחק נגד אחי נצרת. בתוך עשרה ימים יחליטו ורד והצוות הרפואי, אם הפציעה מחייבת ניתוח בכתף והעדרות של כחודשיים.

בימים אילו שוקדים במועדון הירושלמי על ניסוח של קוד אתי לקבוצה, אשר יכלול סעיפים שונים בנוגע למה מותר ומה אסור לשחקנים לעשות ומתי. קוד אתי מסוג זה מקובל בקבוצות רבות בעולם ויכלול חוקים בנוגע לבילויים, עישון, הימורים ודברים נוספים הקשורים להתנהגות השחקנים במועדון ומחוצה לו. השחקנים יחוייבו לחתום על הקוד האתי ומי שיפר אותו ייענש.Ƞהמנכ"ל איציק קורנפיין הודיע לשחקנים כי מי שלא יתחום על הקוד האתי ישב ביציע ולא ישחק.


בנושא אחר, מכבי נתניה מבקשת לצרף לשורותיה את החלוץ דיוויד גומז, שאמור לעבור אליה בחלון ההעברות בתחילת חודש ינואר.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

4