נבו סיים שביעי. עברי בגמר

אליפות אירופה בבריכות קצרות: מיקי מלול סיים שישי בגמר 50 חזה, גל נבו שביעי ב-200 פרפר. גם עמית עברי בגמר ב-100 מטר פרפר

שבת 12 דצמבר 2009
מערכת TELESPORT

משחי הערב (שבת)  באליפות אירופה בבריכות קצרות,̠הנערכת באיסטנבול שבתורכיה, הסתיימו בעוד הופעה מכובדת של הנבחרת הישראלית.

מיקי מלול המשיך את היום המדהים של המשלחת הישראלית, כאשר בחצי הגמר של משחה ה-100 מ' חזה הוא קבע תוצאה של 26.42 שניות ועלה לגמר מהמקום החמישי. בגמר הוא נחלש מעט ודורג במקום השיөי-שביעי המכובד, ביחד עם היווני דימיטריום קסינדס, בתוצאה של 26.46 שניות.

מעל לכל המצופה, סיים הערב גל נבו במקום השביעי בגמר משחה 200 מ' פרפר בתוצאה של 1:51.84 דקה, שיפור של למעלה משניה מהישגו בבוקר. גל פתח חלש את ה-50 מ' הראשונים ודורג אחרון, אך בהמשך הגביר מהירות ועלה כאמור למקום השביעי.

עמית עברי ביססה את מקומה בצמרת שחייניות הפרפר האירופאיות וקבעה תוצאה של 57.85 שניות במשחה חצי-הגמר ל-100 מ'. היא סיימה במקום ה-11 במרחק של ארבע עשיריות השנייה בלבד מהעלייה לגמר, אולם בעקבות מחיקה של שחייניתȠבלגית, עברי תתחרה מחר בגמר משחה זה. לעברי זהו גם שיא אישי וגם תוצאה טובה יותר מהשיא הישראלי שלה (שלא יוכר בגלל ששחתה בבגד-הים הלא מוכר).

יוליה בנך, בהופעה ראשונה בשלבים הגבוהים של אליפות אירופה, סיימה את משחה חצי הגמר ל-100 מטר חזה במקום ה-20, בתוӦאה זהה לתוצאה איתה עלתה מהמוקדמות, 1:07.48 דקה.

מחר, ביומה האחרון של האליפות יתחרו תום בארי במשחה העיקרי שלו, 200 מ' חזה. יחד עמו, במידה והכוחות יאפשרו לו זאת, ישחה באותו המקצה גם גל נבו.

אניה וולצ'קוב תנעל את ההופעה הישראלית במוקדמות האליۤות, כאשר תזנק במשחה העיקרי שלה במקצה הרביעי החזק.

 

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק