המבורג: 2 מיליון עבור שכטר

המבורג תשחק ביום חמישי נגד הפועל תל אביב, אך עוד לפני כן נודע שהגרמנים לא מרפים מהניסיון לרכוש את איתי שכטר, כפי שפורסם לראשונה ב-TELESPORT, ומוכנים להשקיע 2 מיליון יורו

יום ראשון 13 דצמבר 2009
אשר גולדברג
קבוצת המבורג, מצמרת הבונדסליגה הגרמנית, דۜוקה על חלוץ הפועל תל אביב, איתי שכטר. המבורג, שתגיע לשחק בבלומפילד ביום חמישי נגד הפועל בקרב על ראשות הבית, מאמינה כי תזכה בשירותיו של החלוץ, בחודש ינואר או בסיום העונה.

הסקאוט של המבורג, ארנולד קוצ'קוביץ', שהגיע במיוחד לישראל לעקוב אחרי הפועל תל אביב ואיתי שכטר, אישר את הפרסום הראשון שהופיע ב-TELESPORT על רצונה של המבורג לרכוש את שכטר. הגרמנים מודעים לדרישות הכספיות של הפועל ולפי הסקאוט הראשי תהיה מוכנה המבורג לשלם להפועל תל אביב סכום של 2 מיליון יורו.

הפߕעל אינה מתלהבת למכור כבר העונה את שכטר, כל עוד חלום האליפות קיים והמאבק מול מכבי חיפה צמוד. בקבוצה אף יודעים שהעפלה לליגת האלופות שווה סכומים גבוהים של יותר מ-50 מיליון שקלים ולכן תמתין לראות איך היא תמוקם בטבלה בסוף חודש ינואר, סמוך למועד ההעברות שמߡתיים באירופה.

יצוין שמכל סכום ששכטר יימכר תזכה הפועל ת"א בחצי מיליון דולר בשלב הראשון. שאר הכסף יחולק בין הפועל ת"א לדניאל יאמר, הבעלים של מכבי נתניה.

סוכניו של שכטר הם האחים רונן וגלעד קצב, שבודקים בנוסף עבור החלוץ המצטיין הצעות מקבוצות צמרת בספרד.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק