לחדול מאלימות, להתרכז בעידוד

נשיא מכבי חיפה, יענקל'ה שחר פנה לאוהדי הקבוצה לחדול מאלימות: "זו תופעה אותה אני מוקיע ומתבייש ממנה". המועדון יישא בתוצאות הריסת הכיסאות בבלומפילד

יום ראשון 13 דצמבר 2009
אייל כהן
Ȧnbsp;נשיא מכבי חיפה, יענק'לה שחר החליט באופן ישיר לפנות אל אוהדי הקבוצה להתנתק מהאלימות ולבחור בדרך ההגינות וההתנהגות הטובה.

"כנשיא המועדון אני מרגיש חובה לפנות אליכם ולבקש לחדול מתופעות שאינן מוסיפות לנו כבוד. בתקופה האחרונה, לא אחרת קהל האוהדים שלנו גידף את יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון במהלך משחקי הכדורגל. תופעה אותה אני מוקיע ומתבייש וקורא לכם לחדול ממנה. בואו נתרכז בעידەד הקבוצה שלנו ולא נרד ברמתנו". 

דבריו של נשיא המועדון הגיעו לאחר התנהגות אוהדי מכבי חיפה, אשר שברו את הכיסאות באיצטדיון בלומפילד וקיללו את יו"ר ההתאחדות אבי לוזון. שחר הוסיף ואמר: "בעקבות הריסת הכיסאות, המועדון ישא בתוצאות של 125 אלף שקלים. אני פונה לכולם, בואו נתנתק מהאלימות ונתרכז בכדורגל".

בנוסף, כדור ההרגעה שהשיגה מכבי חיפה בעקבות הניצחון 0:4 באיצטדיון ה'אורווה' נגד הפועל פתח תקווה, שיחרר לא מעט לחץ אצל הירוקים. בנוסף המועדון שבע רצון מהיכולת הטובה של ߩלומי ארבייטמן, שצפוי לפתוח בהרכב גם במשחק הבא נגד בני יהודה. 

כמובן גם בחיפה מתכונננים לדרבי המיוחד נגד הפועל חיפה, שכבר שנים לא נראה במסגרת הליגה ואמור לגרוף קהל מלא בקרית אליעזר.

תמונה: באדיבות האתר הרישמי - מכבי ߗיפה.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק