אלחאנדרו דומינגז יחתום בולנסיה

כוכבה של רובין קאזאן, אלחאנדרו דומינגז, ששיחק בליגת האלופות נגד ברצלונה ואינטר, יחתום בימים הקרובים על חוזה לארבע שנים בשורות העטלפים.

יום שני 14 דצמבר 2009
מערכת TELESPORT
 רבות דובר על מצבה הכלכלי הקשה של ולנסיה. בקיץ היו בטוחים רוב אנשי הכדורגל כי למועדון הפאר הספרדי לא תיה ברירה וולנסיה תיאלץ למכור את דויד סאנצ'ז וייה ודויד חימנז סילבה כדי לכסות חלק מחובות המועדון. הצעות רבות הונחו על שולחן מנהלי הקבוצה אך בסיום עונת המלפפונים, נשארו שני הכוכבים בקבוצה על מנת להעפיל בשנה הבאה לליגת האלופות. צעד שיכול להוות את תחילת דרכה של ולנסיה להתאוששות כלכלית.

ואכן ולנסיה בדרך הנכונה. אמנם הקבוצה הפסידה לריאל מדריד ביӕם שבת וירדה אל המקום הרביעי, אך אין ספק כי ולנסיה נראית טוב בהרבה מאשר בעונות הקודמות. אך כאשר מאיורקה, דפורטיבו לה קורוניה וגם אתלטיק בילבאו נושפות בעורפה, ולנסיה צריכה לעשות הכל כדי להתחזק.

וזה אכן מה שמתכנים במועדון לקראת חלון ההעברות הקרבĠוהולך בינואר. הקבוצה כבר סיכמה עם אלחאנדרו דומינגז, כוכבה בן ה28 של רובין קאזאן, אלופת רוסיה בשנתיים האחרונות, והיום (שני) כבר עבר הארגנטינאי את הבדיקות הרפואיות בולנסיה.

דומינגז נבחר לשחקן הטוב ביותר ברוסיה בשנה האחרונה. דומינגז זכה באליפות ۨוסה עם רובין קאזאן וגם עם זניט. סט. פטרסבורג, עימה זכה גם בגביע וופ"א.

לפני שעבר לרוסיה, שיחק דומינגז בקילמס וריבר פלייט.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק