גליל גלבוע הביסה את נתניה

ליגת ווינר: בצל חג החנוכה גליל גלבוע מחצה ב'גן נר' 82:109 את הסינדרלה ברק נתניה במסגרת משחק ההשלמה. כדיר הצטיין עם 19 נק'. קטש: "ההגעה של מקל קצת פגעה בפארגו". אלפסי: "אנחנו עדיין קבוצה חדשה"

יום שני 14 דצמבר 2009
שלמה חסיד
גליל גלבוע חיפשה לחזור לתלם הניצחונות ועשתה זאת נהדר 82:109 נגד הסינדרלה של העונה, ברק נתניה במגרש הביתי ב'גן נר'.

עודד קטש, מאמן גליל גלבוע אמר בסיום הניצחון: "ההגנה שלנו בחצי השני הייתה לנו טובה מאוד, שמרנו עליהם מצויין. ידענו לגמור משחקים שצריך ולא לתת לקבוצות לחזור. אלישי כדיר שחקן מדהים בעיני. הוא בקו עלייה, הוא יילך וישתפר גם. היה לי ברור שההגעה של מקל, זה קצת יפגע בפארגו. שניהם יהנו אחד מהשני, כך אני מאמין ואנסה זאת". 

אלישי כדיר, שהיה מהמצטיינים עם 19 נק' הערב סיכם: "כל הכבוד לכולם, שיחקנו מצויין ללא אגו. אני שמח. אנחנו מתאמנים כמו בגן ילדים, אחד אוהב את השני". 

גל מקל, שחקן גӜיל גלבוע שחזר לקבוצה הצפונית אמר: "יש עוד דברים שאני צריך להתחבר אליהם. יש לנו תיאומים שצריכים לעבוד עליהם, עם פארגו, שהוא בחור מקסים ושחקן מעולה. אני מאחל את כל הטוב למכבי ת"א".

אריק אלפסי, מאמן ברק נתניה אמר בסיום: "לא הופענו מבחינה הגנתית. להראות קצת לב ונחישות, לא לתת כאלה סלים קלים. היינו רכים מאוד. אנחנו קבוצה חדשה, זה שיעור עבורנו". 

מהלך המשחק:

הרבע הראשון היה דיי צמוד, עד שסוואן ויבזורי הצליחו להגדיל את היתרון לזכות גליל עליון שירדה ביתרון 9 נק' - 17:26. ברבע השני המשיכה גליל גלבוע לשלוט מתחת לסלים, עם משחק נהדר שלגל מקל שחזר לקבוצה הצפונית - 39:48 לגליל במחۦית.

במחצית השנייה לא השתנה הרבה, אלה בעיקר החמיר עבור האורחת מנתניה. אלישי כדיר הריץ את הגליל ליתרון שיא של 26 נק' - 56:79 בסיומו. הרבע האחרון היה בעיקר לפרוטוקל בלבד, גליל השתעשעה על הפרקט וېפילו עברה את מחסום 100 הנקודות - 82:109 בסיום לגליל. 

הצטיינו בגליל גלבוע: כדיר 19 נק' (6 ריב'), יבזורי 15 נק' (4 אס'), דוואל וסוואן 13 נק', פארגו 11 נק'.

הצטיינו בברק נתניה

תגובות

טלספורט בפייסבוק