ארהב מול אירן במונדובאסקט

הגרלת אליפות העולם באיסטנבול: ארה"ב, הנבחרת הטובה בעולם, תצטרך לעבוߨ גם משוכה פוליטית בטורקיה בדמות נבחרת אירן ששובצה איתה באותו הבית. בלאט ורוסיה עם טורקיה ויוון

יום שלישי 15 דצמבר 2009
מערכת TELESPORT

המשימה הקשה ביותר בכל טור۠יר של נבחרת ה"דרים-טים" האמריקאית היא לא לזכות בתואר. הנבחרת הטובה בעולם מתמודדת בכל שנה כנגד כל העולם אשר רק מצפה לנפילתה של נבחרת שחקני ה-NBA, אולם ההגרלה הבוקר (שלישי) סידרה לאמריקאים משוכה נוספת בדרך אל התואר.

נבחרת ארה"ב בߞונובאסקט הוגרלה הבוקר בבית ב' ביחד עם נבחרות סלובניה, ברזיל, קרואטיה ו...איראן.

הנבחרת האיראנית לא צפויה להקשות מקצועית על יריבות בית, אולם המשחק מול ארה"ב בכל זאת צפוי להיות לוהט. כזכור, במונדיאל 1998 נפגשו נבחרות ארה"ב ואיראן בגביߢ העולם בכדורגל, אז חגגו האיראנים ניצחון 1:2.

את האליפות האחרונה סיימה נבחרת ארה"ב רק במקום השלישי ונראה שלאיסטנבול נבחרת ה"דרים-טים" תגיע בהרכב מלא אשר יכלול כוכבים כמו לברון ג'יימס וקובי בראיינט.

הנציג הישראלי באלߙפות, דיוויד בלאט ונבחרתו רוסיה, יפגשו בבית ג' את המארחת טורקיה, את יוון, פורטו-ריקו, סין וחוף השנהב. בית ממנו נבחרת רוסיה בהחלט יכולה להעפיל שלב.

בית א' יכלול את נבחרות ארגנטינה, סרביה, אוסטרליה, גרמניה, אנגולה וירדן. בית ד' האחרון כולל ߐת ספרד, אלופת העולם, עם נבחרות צרפת, ליטא, קנדה, ניו זילנד ולבנון.

תגובות

טלספורט בפייסבוק