המטרה לסיים במקום הראשון

הפועל תל-אביב סיימה את הכנותיה לקראת משחק הליגה האירופית על ראשות הבית מול המבורג. קנדה ומנטששווילי בהרכב. אלי גוטמן במסיבת העיתונאים: "צריך לעשות את המקסימום. המבורג מועמדת לזכייה בתואר"

יום רביעי 16 דצמבר 2009
אשר גולדברג
הפועל תל-אביב השלימה הבוקר (רביעי) את הכנותיה לקראת משחק הליגה האירופית מחר בבלומפילד מול המבורג (20:00). 

את הבוקר פתחו האדומים עם אימון המסכם , בו תורגלו גם עמרי קנדה וגם שני הזרים זוראב מנטששווילי וסמואל יבואה בהרכב. דני בונדר וגל שיש נעדרו בעקבות פציעה ושי אבוטבול קיבל את רשות הצוות המקצועי להיעדר בעקבות אירוע משפחתי. כזכור, קנדה ישתף פעולה בהרכב עם אותם שחקנים שרק בשבוע שעבר אמרו כי הם לא חושבים שהוא ראוי להיות חלק מהקבוצה.<ɢr/>
מי שכן הגיע לאימון הוא חלוץ העבר אלון מזרחי. מזרחי, לדבריו, הגיע על מנת לצפות באימון הקבוצה ובכך להתרשם וללמוד. אלי גוטמן פנה אל מזרחי ואמר: "חלוץ כמוך היה עוזר לי".

אחר-כך התייצב אלי גוטמן במסיבת העיתונאים הרשמית ואמר: ההשתתפות במפעל אירופאי נותנת לנו את ההרגשה שאנחנו מחוייבים. אנחנו רוצים להמשיך את הכדורגל שלנו, להיות יריב עיקש וטוב ולעשות את המקסימום במטרה לסיים בקום הראשון בבית. אני חושב שהמבורג היא אחת המועמדות העיקריות לזכיה בתואר הליגה האירופית&quoɴ;.

גוטמן התייחס לגבי ההרכב, הכולל גם את קנדה: "אין צורך לחבר את קנדה להפועל. הוא מחובר למועדון כבר שנתיים. עמרי שחקן בוגר וכל התהליך הזה יעזור לו. נעלה מחר עם 11 שחקנים שיכבדו את הסמל של הפועל ואת האצטדיון המלא בקהל אדום. אנחנו יכולים לנצח את המשחק".

אם אכן הפועל תל-אביב תנצח את המשחק מחר היא תסיים במקום הראשון ובשל כך עשויה לקבל הגרלה נוחה יותר: "מעבר לתהילה ולפרס הכספי שנותן המקום הראשון, אי אפשר לדעת לגבי ההגרלה. יש קבוצות טובות שסיימו במקום השני, לא פחות טובות מېלה שסיימו במקום הראשון. ברור לי שיש הבדל גדול בין קבוצות צ'מפיונז לקבוצות הליגה האירופית".

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק