מכבי מתכננת עוד מהפכה

בפעם המי יודע כמה בשנים האחרונות עשויה מכבי ת"א לעשות מהפך בסגל: שניים או שלושה שחקנים ישוחררו, גארד וגבוה יצורפו

יום שישי 18 דצמבר 2009
שלמה חסיד
ראשי קבוצת הכדורסל של מכבי ת"א יסכימו, או יאלצו, לערוך מהפך נוסף בסגל הקבוצה. כבר בחודש ۔קרוב צפויים להצטרף למכבי ת"א לפחות שני שחקנים כדי לחזק את הקבוצה לקראת משחקי הטופ 16, על מנת לעשות את הכל כדי להגיע למשחקי ההצלבה.

כבר עתה ברור כי הקבוצה תצרף שחקן גבוה במקומו של מאצ'י לאמפה שלא מוצא את מקומו מבחәנה מקצועית ושמוגדר כרגע כאכזבה הגדולה ביותר במועדון. אכזבה נוספת היא מיכולתו של אלן אנדרסון שפתח את העונה מצויין ולא עומד מבחינה מנטלית במשחקי היורוליג. עוד שחקן שלא מוצא את מקומו הוא יניב גרין שלא שותף ולו לשניה אחת במשחק ההפסד לצסק&qŵot;א מוסקבה.

מכבי ת"א ערכה בשלוש העונות האחרונות מהפך בסגל בפגרת הקיץ ומיני מהפך באמצע העונה. הכוונה השנה היתה להמנע ממהפך שכזה באמצע העונה, אך מכבי ת"א תסיים כנראה רק שלישית את משחקי השלב המוקדם ותקבל שתי יריבות חזקוߪ בשלב הטופ 16. במכבי חוששים שלא יצליחו להעפיל בפעם השניה ברציפות למשחקי ההצלבה, מה שייחשב ככשלון מוחלט.

במכבי ת"א מתקשים מאוד למצוא פתרון לגבי יניב גרין, כאשר אחת האפשרויות שעלתה על הפרק היא לבצע טרייד עבור אלישי כדיר מגליל/גלבוע. ב۞כבי ת"א מצפים מראשי גליל/גלבוע לבוא לקראתם לאחר שגל מקל הועבר לצפון.

גורם במכבי ת"א אמר: "נכשלנו עם לא מעט שחקנים\ למרות שאי אפשר להשוות בין זה לבין מה שקרה בשנים האחרונות. עדיין, שחקנים כמו איידסון, וישנייבסקי ופניני כן נותנים את התפוקה. הבעיה היא שבשתי עמדות מפתח, הגארד ומתחת לסל יש לנו בעיה. אפשר לומר כמעט בוודאות שנצרף שני שחקנים, פשוט אין לנו ברירה".
תמונות באדיבות maccabifans.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק