אולי המשחק הכי קשה שלנו

בלעדי: זו דעתו האישית של כוכב הנבחרת טל בן חיים לגבי משחקה הקרוב של ישראל מול אנגליה בשבת. הבלם שאמור לייצב את ההגנה של קשטן מול רוני וחבריו העניק עם נחיתתו באۨץ ראיון ל-TELESPORT

יום ראשון 18 מרץ 2007
שלמה חסיד

בלם הנבחרת טל בן חיים נחת הבוקר בארץ לקראת המשחק נגד אנגליה בשבת. בן חיים שחווה רק אתמול מקרוב את נחת רגלו של חלוץ מנצ'סטר יונייטד ונבחרת אנגליה, ווין רוני בהפסד הוונדרס 4:1 באולד טראפורד נשמע מעודד מוכן למפגש החוזר עם החלוץ.  

בן חיים העניק ל-TELESPORT ראיון בלעדי בו ניתן לצפות על ידי לחיצה&ɮbsp; על PLAY מתחת לתמונה

בן חיים: 
"קודם כל כיף לשוב לארץ, מחכה לנו משחק חשוב מאד נצטרך לדעת להתעלות ולהשיג תוצאה טובה". 

מה תהיה תוצאה טובה מול אנגליה? 

:̦quot; קשה להגיד לפני המשחק מה זו תוצאה טובה,  אבל כמובן שבארץ אנחנו רוצים אחת שכזו. זה עומד להיות משחק קשה מאד, אולי הכי קשה שהיה לנו בשנים האחרונות" מזהיר בן חיים ומוסיף "אבל במשחק אחד ביום נתון אפשר לנצח אני מקווה שנשמח את ߔקהל".

לא רק בארץ נערכים למשחק הענק, לפי בן חיים האנגלים אמנם עסוקים ברוב ימות השנה במשחקי הפרמיירליג אך מצבה העגום של הנבחרת הלאומית הביא לכך שהמשחק מול ישראל הפך גם הוא לחלק משיח הכדורגל המקומי באי הבריטי.

"באנגליה מדברים עߜ המשחק הזה עוד מלפני הרבה זמן, עכשיו  גם החלו לכתוב עליו בעיתונים ויש טרראם גדול סביבו כמובן שגם עבור האנגלים זה משחק גדול."

בניגוד לחלק מהשחקנים שמשחקים עימו בליגה האנגלית בן חיים אינו חושב כי יש לחץ מיוחד על שחקני הנבחרת האנגלית שۙנחתו כאן השבוע, למרות ההפסד הכואב לקרואטיה בחודש נובמבר שעבר. "אישית אני לא חושב שכל הלחץ עליהם הם עדיין הפייבוריטים לסיים ראשונים בבית. יש להם את השחקנים הכי טובים ללא ספק ויש עוד הרבה משחקים כך שאני בטוח שהם יעפילו".

Ӥורסם לראשונה: 18/03/07, 04:23

תגובות

טלספורט בפייסבוק