קלינגר ממשיך לאבד גובה

קפריסין: המאמן הישראלי וקבוצתו א.א.ל לימאסול רשמה הפסד שני ברציפות 1:0 נגד דוקסה בחוץ. טורקיה: בלילי לא שותף בניצחונה של אנטליהספור. יוון: לאריסה הובסה

יום שלישי 22 דצמבר 2009
אשר גולדברג

שוב פעם א.א.ל לימאסול יצאה מהקונכייה בבית ושוב הפסידה. הפעם 1:0 בחוץ נגד דוקסה קאטוקופיאס. זהו הפסדה השני של לימאסול בליגה.

המאמן ניר קלינגר חייב לשפר את משחקי החוץ של קבוצתו, שהפסידה 5 פעמים העונה. שער הניצחון היה של קרלוס אנדנלי בדקה ה-33. במחצית השנייה הורחק רומא בשורות המארחת, אבל גם לאחר מכן לימאסול של קלינגר לא הצליחה לחזור ולאזӟ.

עם ההפסד(6 העונה)  מדורגת א.א.ל לימאסול במקום השישי בטבלה (זמנית) עם 22 נקודות בלבד.  במחזור הבא תארח א.א.ל לימאסול את אתניקוס אכנס. 

בליגה היוונית הובסה לאריסה 3:0 מול לבדיאקוס. אבוחצירא לא שותף במשӗק, סלים טועמה שיחק רק מחצית וראה כיצד טראלידיס (16), ברקוגלו (23) וסטפנו נפולאוני (25) סגרו שלושה שערים בפחות מ-10 דקות. לאריסה כבר לא מנצחת ארבעה משחקים רצוף ומדורגת מעט מעל הקו האדום. 

בטורקיה, פיני בלילי לא שיחק בניצחון 1:2 של אנטליהספור מול קייסריספור. אוזטורק (5) ומקולקולה (49, עצמי) כבשו לזכות האורחים. סיסמונגלו (89) כבש להפסד המארחת.

תגובות

טלספורט בפייסבוק