אירופה יורדת מברוכיאן ӕיצחקי

בקיץ האחרון, סוכני שחקנים מאירופה מילאו את טדי ובלומפילד במעקב אחרי ברוכיאן ויצחקי. בקיץ 2009 הם המתינו לינואר 2010. אבל באירופה קר גם בלי ישראלים

יום ראשון 20 דצמבר 2009
אשר גולדברג
 מינואר 2009, הפציצו אותנו בידיעות מהארץ ומהיבשת המוכרת כאירופה, בידיעות שהמועדונים הגדולים בספרד, גרמניה, צרפת והולנד, הולכות לרכוש מבית"ר ירושלים של סוף עידן גאידמק, את אבירם ברוכיאןȠוברק יצחקי.

דובר על אייאקס, מאיורקה, הירנביין, סנטנדר וקלן, כמי שממתינות לבשורה מירושלים. בסוף גם מועדונים זעירים מהולנד ובלגיה, ויתרו על כוכבי ירושלים, בתוך ההצלחות שלהם בנבחרת הלאומית של דרור קשטן.

השניים, שנתקעו בקיץ, חלמו והצӔירו על חלון ההעברות בחודש ינואר, כמועד ב' לגיחה שלהם לכיבוש אירופה. סוכן שחקנים בכיר אמר בנושא ל-TELESPORT: "כשהם היו סיפור הצלחה, הסקאוטים שבאו לכאן ע"י סוכניהם החרוצים והמוכרים לא התלהבו מאבירם וברק". 

היו גם "נשמותĠטובות" שייעצו להם שלא להתעסק איתם. עכשיו, כשיצחקי וברוכיאן חלשים וקצת פרועים, קשה להאמין שיתעסקו איתם באירופה, אולי רק בחינם אין כסף, כי המונדיאל קרוב ויש שם המון נבחרות שאפשר לקבל מהם שחקנים. בפירוש, מלבד כותרות שעכשיו מציפות את הפועל ת"א, אירוۤה לא מתעניינת בישראלים".

בינתיים, הספונסר הראשי, גומא אגייאר ממשיך לפזר הכרזות לא ברורות על בעלות בית"ר ירושלים שהיא שלו. מלבד שיחרור כספים לרכש, לא משמיע אגייאר שום קול רציני. הקהל הבית"רי ממשיך לרדת במספרים במשחקי הבית בטדי וההכנסות הולכות וקטנות.

בבית"ר ירושלים מתכוננים לשני הביקורים הקרובים בבלומפילד בליגה. תחילה מול מכבי ת"א ולאחר שבוע מול הפועל ת"א. בקבוצה מקווים להשיג ניצחונות על היריבות לצמרת, כדי למשוך קהל רב יותר עד תום העונה.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק