לקחנו את המשחק ברצינות

אלי גוטמן מרוצה מחוסר השאננות של חניכיו אחרי ההצלחה באירופה: "ראינו את רעננה עושה חיים מספיק קשים לשאר הליגה. אחרי המבורג היו רגעים של שיא, כי זה היה ניצחון משמעותי שלנו. כל הכבוד לשחקנים"

יום שני 21 דצמבר 2009
מערכת TELESPORT

הפועל תל אביב דרסה הערב (שני) את הפועל רעננה בתוצאה 0:5, במשחק אשר נעל את המחזור ה-14 בליגת העל, ורשמה את ניצחונהȠהשביעי ברציפות.

המאמן המרוצה, אלי גוטמן אמר בסיום: "לקחנו את המשחק הזה ברצינות. ראינו את רעננה עושה חיים מספיק קשים לשאר הליגה. אחרי המבורג היו רגעים של שיא, כי זה היה ניצחון משמעותי שלנו. כל הכבוד לשחקנים שלקחו את המשחק הזה ӑשיא הרצינות. מכבי חיפה עושה את העבודה שלה על הצד הטוב ביותר וצריך לדעת לפרגן לה. אנחנו צריכים לעשות את העבודה שלנו".


דדי בן דיין שכבש צמד, אמר: "יש פה חבורה של שחקנים שרוצים להצליח. נגד המבורג היינו ב-'היי' ואנחנו שומרים על זה. הקבוצה והשחקנים הראו בגרות, אנחנו שמרגישים ומתנהגים אחרת מהכדורגלן הישראלי. אני מאוד נהנה, ורואים את זה על המגרש. הלוואי והשער שלי יהיה שער העונה".


מהצד המאוכזב, אלי כהן אמר: &quoŴ;פתחנו את המשחק בצורה טובה, הגענו למצבים טובים. ספגנו שער ואז היתה התפרקות. אני לא רוצה להפיל הכל על שני הזרים, כל הקבוצה לא תפקדה היום. משחק רע מאוד, נתנו יותר מדי כבוד להפועל תל אביב. היינו צריכים להיות חזקים מנטלית וממושמעית טקטית- זה לא קרה. אנחנו מגיߢים לכל משחק בגישה חיובית, להשיג תוצאה טובה, אבל זה ברור לכל שיש פערי גדולים בין שתי הקבוצות".

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק