פליפה מלו נגד צ'ירו פרארה

הקשר הברזילאי של יובנטוס, שנרכש על-ידי פרארה בקיץ האחרון בסכום של 25 מיליון יורו, יוצא אף הוא נגד המאמן וטוען: פרארה מבקש ממני לעשות דברים שאני לא יכול ולא יודע. אני לא פליימייקר"

יום רביעי 23 דצמבר 2009
מערכת TELESPORT
הקשר הברזילאי של &quoɴ;הגברת הזקנה", פליפה מלו, נרכש בקיץ האחרון על-ידי יובנטוס מקבוצת פיורנטינה בסכום של 25 מיליון יורו, אך עד כה זוכה לביקורות רבות ולא מצליח להפגין את היכולת לה ציפו אנשי יובנטוס ובראשם המאמן, צ'ירו פרארה.

יובנטוס הפסידה בחמי۩ה מתוך שישה משחקים בכל המסגרות, כשביום ראשון האחרון הפסידה יובנטוס בביתה לקטאניה בתוצאה 2:1, תוצאה שהוציאה את מערכת יובנטוס מהכלים.

פליפה מלו הוחלף במשחק האחרון בטורינו עם סיום המחצית הראשונה, וכמו חברו הברזילאי דייגו, מופנית אӜיו אשמה רבה ביכולתה של יובנטוס העונה. מלו החליט לשים סוף לידיעות נגדו ופנה אל ראשי יובנטוס: "אני לא פליימייקר ולא אהיה. צ'ירו מבקש ממני לעשות דברים שאני לא יכול ולא יודע. אלו דברים שלא עשיתי מעולם".

כאמור, כשנשאל פרארה בסיߕם משחק ההפסד לקטאניה מדוע הוחלף דווקא מלו, המאמן השיב כי היה צורך בשינוי טקטי. יובנטוס אמנם השוותה זמנית, אך ספגה בשנית והפסידה.

צילום: Getty Images

תגובות

טלספורט בפייסבוק