6

אנצ'לוטי סומך על החלוצים הצעירים

מאמן צ'לסי ייאלץ להסתדר בתקופה הקרובה בלי שלושה מחלוציו: דרוגבה וקאלו (אליפות אפריקה) וניקולס אנלקה, שנפצע. בתגובה אמר האיטלקי כי הוא יסתמך על שני החלוצים הצעירים בורינߙ וסטארידג'

יום שישי 25 דצמבר 2009
מערכת TELESPORT

קרלו אנצ'לוטי, מנג'ר צ'לסי, מוליכת הטבלה האנגלית, ייאלץ למצוא פיתרונות במהירות לבעיית החלוצים שנוצרה בקבוצה ועלולה להחריף בתחילת חודש ינואר.

לאחר פציעתו של החלוץ הצרפתי, ניקולס אנלקה (מתיחת שריר) ויציאתӝ המתוכננת של סלומון קאלו ודידיה דרוגבה, שחקני נבחרת חוף השנהב, לאליפות אפריקה לאומות, מותירה אותו ללא חלוצים טבעיים בעלי מוניטין בסגל הקבוצה, וזאת לאור המשך מאבקי האליפות בליגה ומחזורי חג המולד הקריטיים.

ביום שߠי הקרוב, במשחק מול פולהאם, ייאלץ אנצ'לוטי להרכיב בחוד הכחולים את שני החלוצים הצעירים והאלמוניים יחסית- פאביו בוריני האיטלקי (18) ודניאל סטארידג' האנגלי (20) ולקוות שאלה יצליחו להפתיע ולהבקיע.

בתגובה לבעיӔ שנוצרה בקבוצה, אמר אנצ'לוטי: "אם דידייה (דרוגבה) לא ישחק, נציב שחקנים אחרים בהרכב. לאנלקה יש פציעה קלה בשריר והוא ייעדר לפחות משלושה משחקים, אך נקבל אותו בחזרה באמצע חודש ינואר". 

בהתאם לדברים אלה, אמר אנצ'לוטי, כי הקבוצה אינהȠמתכוונת להתחזק בחלון ההעברות הקרוב וכי הוא אינו מתכוון לצרף שחקנים חדשים לסגל הקבוצה במקום הנעדרים.

מאמן מילאן לשעבר הביע אמון בחלוציו הצעירים ואמר: " יש להם הזדמנות להראות לי מה שווים ולהוכיח כי הם שחקנים איכותיים. אני מקווה שהם יצליחו ӕיבקיעו כבר במשחק הקרוב". אנצ'לוטי גם חלק שבחים וכבוד לפולהאם ולמאמנה, רוי הודג'סון: " הם קבוצה טובה והוא מאמן טקטי ויסודי".


פאביו בוריני (Gettyimages)

תגובות

טלספורט בפייסבוק