גולן חוזר: יחתום במכבי פת

עומר גולן!חלוץ לוקרן הבלגית מגיע בסוף השבוע ארצה, כדי לסכם על חזרתו למכבי פתח תקווה. אוהד כהן, גנון ויחיאל אמורים לעזוב את הקבוצה

יום ראשון 27 דצמבר 2009
אשר גולדברג

עומר גולן חלוץ לוקרן הבלגית ינחת ביום חמישי הקרוב בישראל וייפגש עם נשיא המועדון, עמוס לוזון פלוס יו"ר אגודת מכבי פ"ת נחמן מנדל ויושב ראש הקבוצה שינו זוארץ, במטרה לסכם על חזרתו הרישמית לישראל ו

במכבי פתח תקווה קיימו בימים האחרונים את כל השיחות הנדרשות עם עומר גולן ועם ראשי לוקרן. הכוונה כעת, שהשחקן שיש לו חוזה תקף ל-3 וחצי שניߝ נוספות, ישחק במכבי פתח תקווה וינסה להיות שותף לחזרתה מהתחתית לחלק העליון של הטבלה.

גורמים שונים במספר קבוצות מנסים עדיין לשכנע את עומר גולן, שלא להסכים לשחק במכבי פתח תקווה, אבל גולן עצמו לא יילך נגד נשיא המועדון עמוס לוזון ולפחות עד סיום העונה ߙשחק במכבי פ"ת, שסגל שחקניה מדולל עד מאוד.

נכון לעכשיו, לאחר פגישות בין נחמן מנדל, שינו זוארץ ועמוס לוזון, הוחלט להביא שלושה או ארבעה שחקנים חדשים לקבוצה. שוער, בלם, קשר וחלוץ אלה העמדות הנדרשות, כשמכבי פתח תקווה תשחרר ותחפש קבוצות חדשות לאוהד כהן, אבי יחיאל וקובי גנון כשגם הזר הקרואטי טומיסלאב בוסיץ' יעזוב את הקבוצה.

גורם במכבי פתח תקווה אמר ל-TELESPORT: "מכבי פתח תקווה עם סגל מדולל של 14 שחקנים והיא לא יכולה להתקע במאבקי הירידהȬ כי היא לא בנוייה לזה. הקבוצה חייבת חיזוק ועמוס לוזון יפתח את הכיס. שחקנים כושלים ישוחררו. פרדי דוד לא אשם בכלום, הוא קיבל בירושה שאפילו פרגוסון לא היה מסתדר איתה".

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק