גארי מגסון פוטר מבולטון

אחרי שאיבדה בולטון אתמול מול האל סיטי יתרון של שני שערים בקרב התחתית, נקרא הבוקר גארי מגסון לשיחה ופוטר אחרי שנתיים בתפקיד. במשחק הקרוב ידריך את הקבוצה עוזӨ המאמן, כריס אוואנס

יום רביעי 30 דצמבר 2009
מערכת TELESPORT
אתמול התקיים קרב התחתית בין בולטון להאל סיטי, בו בולטון כבר הובילה בבטחה 0:2 עד הדקה ה-70. דווקא אז האנט האורח כבש צמד ואחרי המשחק הגיבו אוהדי הוונדרס בזעם רב באצטדיון "ריבוק".

בעלי הקבוצה, פۙל גארטסייד, זימן הבוקר את המנג'ר גארי מגסון לשיחה ופיטר אותו אחרי שנתיים בתפקיד. במשחק הליגה הקרוב ידריך את הקבוצה עוזר המאמן, כריס אוואנס.  בהודעה רשמית שהוציאה הקבוצה: "ההחלטה התקבלה לאור מיקום הקבוצה בטבלת הליגה האנגלית ובעקבות הנקודות אەתן צברה אחרי חצי עונה".

למרות הפיטורים, אוהדי בולטון קיוו למהלך הרבה קודם, כאשר כבר עם מינויו באוקטובר לפני שנתיים הם הופתעו מאוד מהמינוי של מנג'ר ווסט ברומיץ' אז ולא קיבלו אותו בברכה עד היום.

אחד המועמדים הראשיים לתפקיד מאמן ברנלי כיום, אוון קויל, שהיה חלוץ עבר בבולטון. אוון הוא המאמן המועדף על אוהדי הקבוצה, אך יהיה קשה לשחרר את המאמן מברנלי אחרי שבקיץ הוא דחה הצעת מסלטיק לטובת הישארות במועדון.

אפשרות נוספת לעמדת המאמן היא פיטר ריד, עוזר מאמן סטוק סיטי. ריד אימן בעבר את מנצ'סטר סיטי וסנדרלנד וכן את נבחרת תאילנד. כשחקן הוא החל את דרכו בבולטון.
 

תגובות

טלספורט בפייסבוק