זה יום חג עבורנו

מנכ"ל מועצת ההימורים, עופר פרי, הציג את אתר האיטרנט החדש של המועӦה, שבקרוב תגים גם אתר סלולארי. הכדורגל האירופאי מהווה 75% מההימורים

יום רביעי 30 דצמבר 2009
מערכת TELESPORT
מועצת ההימורים השיקה היום רשמית את אתר האינטרנט החדש שלה, אתר שעלה לאוויר לפני כשבועיים. המועצה להסדר ההימורים בספורט מפעילה אתר אינטרנט Ӕחל מתחילת העשור, אולם עם תחילת העשור השני של המילניום החדש הושק האתר בעיצוב חדשני.

לאתר האינטרנט נוספו מספר ממשקים ומספר תכנים. במועצה הודו כי נציגי המועצה בדקו ובחנו מספר אתרי אינטרנט בישראל ובעולם ומהם שאבו את הרעיונות לאתר החדש. 

גם באתר האינטרנט החדש ניתן יהיה לשלוח טפסים באופן ישיר ובמהלך כל שעות היממה. מנכ"ל המועצה עופר פרי סיפר שמרבית ההכנסות מההימורים מגיעים ממשחקי ה-WINNER. עוד סיפר פרי כי 75% מההימורים במשחקי הווינר הם ממשחקי הכדורגל בליגות האירופאיות. 12%Ġמהמרים על משחקי כדורגל ישראלי ושאר 13% האחוזים הם על משחקי כדורסל ישראלי, אירופאי ואמריקאי.פרי אמר כי בשלב הקרוב לא מתוכננים הימורים על ענפי ספורט נוספים והמועצה ממתינה לאישור על הימורים על מרוצי סוסים.  

עוד הוסיף פרי: "ז۔ו יום חג עבורנו. אנחנו פונים ישירות אל המהמרים ומעניקים להם שירות מצוין. בקרוב נעלה אתר סלולארי שיעזור לנו לפענח טוב יותר את הלקוחות שלנו".

אתר TELESPORT ימשיך ויהווה את הבמה המרכזית לעדכוני תוצאות, טיפים, המלצות וימשיך להיות מעודכן 24 שעות ביממה על מנת שאתם הגולשים תזכו לעדכונים הטובים ביותר לפני ההימור באתר המועצה.

לכניסה לאזור ה-WINNER של טלספורט לחצו כאן.

תגובות

טלספורט בפייסבוק