עוזי פוטר - דורסמן מאמן חולון

מיקי דורסמן, מי שהוליך לפני שנתיים את הפועל חולון לאליפות היסטורית, מונה למאמן הקבוצה במקומו של עמיר עוזי, שפוטר היום מתפקידו. עדי פרג שוחרר מהקבוצה וחתם#במכבי אשדוד

יום חמישי 31 דצמבר 2009
שלמה חסיד

אוהדי הפועל חולון בוודאי ישמחו לשמוע, שמיקי דורסמן, מי שהוליך לפני שתי עונות כבעלים/מאמן את הפועל חולון לזכייה באליפות היסטורית, חוזר לקבוצה ויאמן את הקבוצה עד לתום העונה.

דורסמן, שמינה את אבנר יאור כעוזרו הצמוד עשוי לסייע לחולון גם כלכלית ולתרום כספים כדי לאפשר חיזוק של הקבוצה, שנאבקת על חייה בתחתית. דורסמן, אימן בעונה שעברה בהצלחה מועטה את מכבי ראשל"צ, וינסה להצליח מעט יותר עם חולון, שסובלת מסגל דליל מאוד.

ӛאמור המינוי של דורסמן הגיע זמן קצר אחרי שעמיר עוזי, מאמן הפועל חולון פוטר מהקבוצה. הנהלת חולון החליטה לפטר את המאמן שהצליח לנצח רק משחק אחד מתוך תשעת המשחקים העונה. 

ההחלטה התקבלה בעקבות האירוע שערכו השבוע אוהדי חולון, אירוע בו נאספӕ כספים שיעזרו לקלוט מאמן חדש לקבוצה ושחקן חדש.

עוזי היה מועמד לפיטורין כבר לפני כחודש, אולם אז לא היה תקציב למנות מאמן חדש. עבור עוזי, שאימן בעונה שעברה את מכבי רמת גן, מדובר בכישלון, אותו הוא הסביר בתקציב הנמוך של המועדון.

 ̻בתוך כך, הפועל חולון שיחררה את עדי פרג (30,1.85) שחתם במכבי אשדוד מהליגה השניה. בארבעת המשחקים בהם שותף, תרם פרג 2.8 נק' ושיחק כ-12 דקות בממוצע למשחק.

פרג, קבלן עליות שכבר רשם ברזומה מספר עליות, כאשר האחרונות היו עם חולון, עפולה ומכבי חיۤה. פרג, ינסה לתרום מנסיונו, ולעזור לאשדוד להעפיל לליגה הבכירה.

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק