חיפה: מיימון נחוש לעזוב

בלמה של מכבי חיפה הבהיר לראשי הקבוצה כי הוא מבקש לעזוב. בחיפה הוחלט לשחררו בפגרת החורף או בקיץ. עשוי לעבור לבית"ר בעסקת חליפין

יום שישי 01 ינואר 2010
אשר גולדברג
במכבי חיפה התקבלה החלטה בלתי רשמית להענות לבקשתו של הבלם שי מיימון להשתחרר מהקבוצה. הכוונה היא לא להשאילו אלא&nbųp;למכור אותו לקבוצה אחרת בישראל, ככל הנראה לאחת מקבוצות הצמרת.

מיימון זכה בתחילת העונה למספר הזדמנויות ואף היה שותף למשחקים המצויינים של מכבי חיפה מול זלצבורג, דבר שהקנה לו אז ביטחון כי הוא ימשיך ויפתח בהרכב במשחקי הליגה ובליגת האלוߤות. אך בהמשך התברר למיימון כי המאמן אלישע לטוי מעדיף את הבלם ג'ורג' טישיירה וגם במידה וטישיירה יוחלף יהיה זה בבלם זר אחר. 

מיימון, פנה לפני כחודש לראשי האלופה וביקש להשתחרר. הבלם חזר והבהיר זאת בשבועות האחרונים ובחיפה הוחלט להענות לۑקשתו. עפ"י הערכות כרטיס השחקן של מיימון, ששיחק בכל הנבחרות הצעירות, מוערך ב-400 עד 500 אלף יורו. בחיפה מעריכים שהסיכוי הטוב ביותר הוא להעבירו לבית"ר ירושלים במסגרת עסקת חליפין בה יכללו ברק יצחקי או עידן ורד, בהם מעוניינת חיפה.

אם מיימון ישוחרר רק בסוף העונה מי שעשויה לקלוט אותו היא הפועל ת"א. בהפועל יצטרכו לרכוש בסוף העונה לפחות בלם אחד ואולי אפילו שניים, עקב גילו של ואליד באדיר והאפשרות המסתמנת לפיה דגלאס דה סילבה יעבור לקבוצה באירופה. בכל מקרה, איߟ סיכוי שחיפה תחזק את יריבתה העיקרית במאבק האליפות באמצע העונה, כך שהסיכוי שמיימון יעבור להפועל ת"א בפגרת החורף הינו אפסי. 


צילום באדיבות האתר הרשמי של מכבי חיפה.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק