ברמת השרון מאמינים בנסים

הסיפור החם של רמת השרון מצמרת הליגה הלאומית הוא החלוץ אורן נסים, שפורח שם מחדש. אז מה הפלא שבקבוצה משווים אותו למשה יחיאל, האקס המישולוגי שלהם?

יום חמישי 28 ינואר 2010
שלמה חסיד
 אורן נסים, שם עם ניחוחות של ליגת על, הוא החלוץ שעליו נשענת עירוני רמת השרון, קבוצת הצמרת של הליגה הלאומית. נסים, שיש לו קילומטראז' רציני על מגרשי הכדורגל בארץ, הגיע הקיץ לקבוצה במסגרת הרה-ארגון והניסיון להפוך אותה למועמדת לעליה. עד עכשיו, טפו טפו, הוא מצליח לפרוע שטרות, ויש לו כבר שבעה כיבושים.

העיתונאי אמנון אברמוביץ', האוהד מספר אחת של הקבוצה מהשרון, מתפעם: "אורן נסים זה השחקן שאני באופן אישי הכי מתחבר אליו בקבוצה שללנו. ۠כון, אין לו טכניקה, הוא לא מלוטש, ואין לו מספיק סטייל, אבל על כל זה הוא מחפה בהמון הקרבה.הוא קבוצתי, לא מחפש להעשיר את מאזן הכיבושים שלו, ובראש סולם העדיפויות שלו הוא שם את ההצלחה הקבוצתית. זה חשוב מאוד".

מה עוד מושך אותך אצלו?

"האישיות. הוא בחור נעים הליכות. לעולם לא יסתבך בפרשה לא נעימה. יש לו אופי יוצא מהכלל. הוא לא מחפש קיצורי דרך ואוהב לעבוד קשה מתוך הכרה שרק ככה מצליחים. הלוואי עלינו עוד אחד כזה בקבוצה. היינו מאושרים".

אלי גוטמן, האשם העיקרי בהצלחתו של נסים, היה זה שנתן לו את השאנסה הראשונה בהפועל חיפה: "אני עוקב אחריו ושמח בהצלחתו. הוא לא סקורר שעושה גול מכל מצב, אבל הוא נכס אמיתי לכל קבוצה שהיא. יש לו משחק ראש מצוין, הוא הופך את אלה שמסביבו לטובים יותר והוא ߢושה המון דברים שלא מוזכרים בסטטיסטיקה".

מה אתה זוכר ממנו בעיקר?

: "הוא היה הסמן העיקרי במשחק הלחץ של הפועל חיפה. נכון, ג'ובאני רוסו היה הכוכב שלנו, אבל בלי אורן נסים לא היינו לוקחים אליפות. כל מאמון רוצ۔ שיהיה לו שחקן כזה בקבוצה".

אלון מזרחי, שם נרדף לחלוץ, עבר לאחרונה להתגורר ברמת השרון. האווירון התייחס לנסים:  "אין ספק שהתרומה שלו לרמת השרון היא מכרעת. זה כייף לראות איך בגילו המתקדם הוא עדיין חי את המשחק ורעב להצלחות. הוא אמנם אנטי כוכב, אבל זה מה שיפה אצלו. בחור שקט,  עם אופי נוח שנותן דוגמה לצעירים. ברמת השרון עשו עיסקה גדולה כשהביאו אותו".

 לדעתך הוא מסוגל לשחק בליגת העל?

 "יותר תפור עליו הליגה השניה. שם הוא יכול לבוא לידי ביטוי באופן הטוב ביותר. אבל את רמת השרון זה לא צריך לעניין כי מבחינתה הוא עונה לגמרי על הציפיות. אחרי שייקח אותם לליגת העל הוא יוכל לעבור לקבוצה אחרת ולקחת אותה לליגה הראשונה, כמו ששוקו נומדר עשה פעם, בזמנו".

דודי פלאח, חבר עומתת רמת השרון אמר: "בהיסטוריה של רמת השרון לא היה מקרה של שחקן רכש שנקלט אצלנו כל כך טוב כמו אורן נסים. מבחינתנו, הוא היורש של משה יחיאל, שבא אלינו מהליגה הראשונה בשלהי הקריירה שלו, ונקלט אצלנו היטב. הוא רקĠשנה ראשונה אצלנו, אבל הוא כבר חלק חשוב בנוף, זו לא אותה קבוצה בלעדיו".

 למה?

"כי אורן הוא הכול בשבילנו. מנהיג, מכוון, בא ראשון לאימון והלך אחרון, מקצוען שחושב רק על הצלחת הקבוצה, אחד שמכוון את הצעירים,  ויש לו חלק מכריע בהצלחה המקצועית של הקבוצה. מי צריך יותר?".


תגובות

6

טלספורט בפייסבוק