25 מיליון יורו והונטלאר עבור דזקו

הרוסונרי לא מוותרים על אפשרות רכישתו של החלוץ הבוסני, אדין דזקו, ומשפרים את הצעתם לוולפסבורג: 25 מיליון יהרו ובנוסף קלאס יאן-הונטלאר. גוראן פאנדב חתם באינטר

יום שני 04 ינואר 2010
ארז דיקפלד
למרות הצהרותיו של אדריאנו גליאני על מדיניות הרכש של מילאן בחלון ההעברות החודש, שתתבטא בהשקעה מינימאלית אם בכלל, נראה כי מילאן עשויה בכל זאת להשקיע סכום עתק.

ה"לאקיפ" מפרסם היום כי האדומים-שחורים החלו במו"מ מול האלופה הגרמנית, וולפסבורג, עבור החלוץ הבוסני אדין דזקו. במילאנו ניסו לבצע את המהלך כבר בחודשי הקיץ, אולם אז המו"מ נכשל.

עם פתיחת חלון ההעברות של חודש ינואר התחדשו המגעים' כאשר דזקו כבר הביע את רצונו להתקדם. בניסיון להוציא את המהלך לפועל, בנוסף לסכום הכסף, 25 מיליון יורו, מילאן הציעה לאלופה הגרמנית ללא תמורה את קӜאס יאן-הונטלאר, חלוץ נבחרת הולנד שהגיע מריאל מדריד.

הונטלאר אף הוא שוחח השבוע עם התקשורת האיטלקית וסיפר על כך שהוא אינו מרוצה ממעמדו במילאנו ועל רצונו לעזוב כבר בחלון ההעברות שהחל בסוף השבוע. השבוע הצטרף אל מילאן דיוויד בקהאם, שכמו בשנה שעברה̠הושאל מקבוצת לוס אנג'לס גלאקסי. הליגה האיטלקית תחזור ביום רביעי הקרוב מפגרת החורף הקצרה, כשמילאן במקום השני עם משחק חסר, מרחק 8 נקודות מהמוליכה והיריבה העירונית, אינטר.

גוראן פאנדב באינטר

בעוד שמילאן חולמת על חיזוקים, אינטר היריבה העירונית כבר ביצעה היום חיזוק משמעותי לחוליית ההתקפה שלה, שכוללת את סמואל אטו, מריו באלוטלי ודייגו מיליטו.

גוראן פאנדב, חלוצה המקדוני של לאציו, חתם היום בשורות האלופה האיטלקית לארבע השנים הקרובות, וחוזר לקדנציה שניה במועדון.ȼbr/>
המעבר של פאנדב ללאציו, היה באוויר מספר חודשים. פאנדב הסתכסך עם ראשי לאציו ודרש לעזוב, אחרי שקיבל הצעה ממוריניו באינטר. פאנדב, שישחק באינטר עד 2014, כבש 48 שערים עבור לאציו והיה אחד השחקנים המובילים שלה בשנים האחרונות.

פאנדב יהיה ӑסגל "הנראזורי" כבר במשחק הליגה הקרוב מול קייבו וינסה לעזור לקבוצה להשיג תואר אליפות רביעי ברציפות.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק