חולם על לשחק במכבי

דימיטריוס מאברואידיס, שחקנה של מארוסי היוונית, הוא השם החם שככל הנראה יחליף את מצ'אי לאמפה. בשיחה בלעדית עם TELESPORT אמר: "חולם לשחק במכבי. אתן 300 אחוז עבור הקבוצה"

יום שני 04 ינואר 2010
שלמה חסיד
במכבי תל-אביב עומדים לצרף את דימיטריוס מאברואידיס, שחקנה של מארוסי היוונית במקומו של מצ'אי לאמפה המאכזב.

מאברואידיס, שכבר שמע על האӤשרות להצטרף למכבי תל-אביב, נשמע מתלהב כשאמר היום ל-TELESPORT: "מכבי היא קבוצה ברמה של הפיינל-פור. אני חולם על האפשרות לשחק בה ועצם ההתעניינות מחמיאה וקוסמת לי מאוד. להגיע לשחק בהיכל נוקיה, לעיני הקהל המדהים הזה שהוא בעיני מספר אחד ביבשת, יהיה בשבילי פסגת הקריירה".

אתה חושב שאתה יותר טוב מלאמפה? תוכל לתרום יותר?

"מצ'איי הוא שחקן טוב שכבר הוכיח את עצמו, אבל בכדורסל יש מצבים שדווקא שחקן מזן מסוים מתאים ושחקן עם תכונות אחרות מצליח פחות. כולנו מקצוענים ומכירים את המצבים האלה, לא צריך לעשות מזה עניין אישי וזה מקצועי נטו".

מאברואידיס המשיך לחלק מחמאות לצהובים ולמאמן המעוניין בו: "לפי דעתי, למכבי ת"א יש מאמן שהוא אחד הגדולים בכדורסל האירופי בכל הזמנים וזאת תהיה עבורי חוויה לשחק בשבילו. אני בטוח שאני יכול לעזור למכבי להתקדם לעבר המטרה שלה ולהגיע לפיינל-פור. אם אני אכן יגיע למכבי, אני אתן 300 אחוז עבורם. תמיד חלמתי לשחק בקבוצה כמו מכבי ת"א, עם מסורת ועם קהל כזה. בעצם זהו חלומӕ של כל שחקן כדורסל". 

תגובות

טלספורט בפייסבוק