דיווח: מאנצ'יני רוצה את ורון בסיטי

פריימר ליג: בתקשורת הארגנטינאית פורסם כי מנצ'סטר סיטי מעוניינת בשירותיו של הקשר חואן ורון, שעөוי לשתף פעולה עם קרלוס טבז חברו לנבחרת. מקסי רודריגז מועמד לליברפול

יום שלישי 05 ינואר 2010
מערכת TELESPORT
בדרום אמריקה פורסם היום (שליߩי) כי קשרה הארגנטינאי של סגנית אלופת העולם, אסטודיאנטס, חואן ורון מועמד למנצ'סטר סיטי בראשותו של רוברטו מאנצ'יני. 

רוברטו מאנצ'יני מועמד בקשר בן ה-34. הארגנטינאי והאיטלקי שיתפו פעולה בעבר אף בקבצת סמפרדוריה ולאציו. הפעם האחרונה שבה שיחק ߕרון בפריימר ליג, היה בחסות היריבה העירונית של הסיטי, מנצ'סטר יונייטד בין השנים 2001-03, לפני שעבר לקבוצת צ'לסי הלונדונית.

אם וכאשר השחקן אכן יגיע ל'סיטי אוף מנצ'סטר', הוא צפוי לקבל את אותו גובה שכר שהוא מקבל בקבוצתו הנוכחית אסטודיאנטס. <ɢr/>
הקריירה התיירותית של חואן ורון עברה לא פחות מ-9 קבוצות בהן החל את הקריירה בקבוצתו הנוכחית, אסטודיאנטיס, בוקה ג'וניורס, סמפדוריה, פארמה, לאציו, מנצ'סטר סיטי, צ'לסי ואינטר האיטלקית.

מקסי רודריגז בדרך לליברפולȼ/font>

מקסי רודריגז, קשרה של אתלטיקו מדריד ונבחרת ארגנטינה, סיכם בשורות ליברפול ויצטרף אליה ב-48 השעות הקרובות. כך טוענים הבוקר כלי התקשורת באנגליה.

אתלטיקו, מעדיפה למכור את השחקן שחוזהו מסתיים בקיץ, אולם ליברפול מעוניינӪ לקבל את רודריגז בהשאלה עד תום העונה, עם אופציה להחתימו בתום העונה, אם הוא ישתלב בקבוצה מקצועית.

רודריגז, שיוכל להשתחרר ממדריד בקיץ בחינם אין כסף, ייאלץ לקצץ במשכורת העתק שלו (כ-85 אלף פאונד בשבוע) כדי לעבור לליברפול, שלא מסוגלת לשלם לו את המשכורת שהרוויח בויסנטה קלדרון. רודריגז שמשחק בצד ימין של הקישור, עשוי להתחרות עם יוסי בניון על מקום בהרכב של "המרסיסייד" אם אכן יצטרף לקבוצה.

בליברפול מעוניינים ברודריגז, אבל מי שעוזב את הקבוצה ככל הנראה הוא המגן האיטלקי אנדרס דוߡנה, שסיכם בנאפולי האיטלקית תמורת 5 מיליון פאונד. 

דוסנה בן ה-28 הגיע לאנפילד בקיץ 2008, אבל לא הצליח להשתלב בקבוצה של ראפה בניטז ואיבד את מקומו בהרכב לפאביו אורליו, המגן הברזילאי שהועדף על פניו.

צילום: גטי אימג'

תגובות