קשטן: מוכן לשלם מה שחסר

מאמן הנבחרת הגיב לחשדות כי העביר משקאות חריפים בשנים האחרונות ואמר: "אני לוקח את האחריות עליי. אשלם את כל החובות". יו"ר ההתאחדות, אבי לוזוןהתייחס לפרשה ואמר: "כרגע קשטן חף מפשע, מאחל לו להיות זכאי"

יום רביעי 06 ינואר 2010
דורון ברגר
 מאמן נבחרת ישראל, דרור קשטן חשוד בהברחת משקאות חריפים לישראל ונחקר בנושא ע"י אנשי רשות המסים והמכס, שעיכבו אותו הבוקר לחקירה.

על פי החשד של רשות המסים והמכס, קשטן ביצע מספר רב של הברחות שהתבצעו בשנים האחרונות במהלך נסיעות לחו"ל וארועי ספורט.

דרור קשטן, מאמן נבחרת ישראל הגיב לחשדות רשות המיסים ואמר: "מדובר בטעות בתום לב, שנעשתה בעת שיצאתי לחופשה פרטית. אני לוקח אחריות על כל המעשים שלי. הצהרתי מיד על נכונתי לשלם". 

דרור קשטן הוסיף ואמר: "רכשתי בדיוטי פרי בישראל בקבוק משקה וחבילתסיגרים מעבר למכסה המותרת למרות שהדברים נרכשו במסלול "פטור ושמור". לא נאמר לי בעת הקנייה כי הוא חורג מהכמות המותרת בפטור ממס כמקובל. הצהרתי מיד על נכונותי לשלם את המכס כנדרש". 

"בחקירה היום הצגתיאת חשבוניות הרכישות בדיוטי פרי. הסברתי לחוקרים כי מדובר בנסיעת אשר במרביӪן ככולן לא נסעתי לבדי". הוסיף המאמן הלאומי.

באתר האינטרנט nrg פורסם כי גורם ברשות המסים סיפרו ש: "במהלך השבועות האחרונים ניהלנו חקירה סמוייה בפרשה ולאחר שאספנו ראיות רבות החלטנו לעבור לחקירה גלויה".

יש לציין ߩלפני ההחלטה לחקור את קשטן, קיבלו אנשי רשות המסים אישור מבכירים בפרקליטות וברשות המסים, זאת מאחר שמדובר בבנאדם בכיר מאוד בספורט הישראלי.

החוקרים בודקים חשדות לפיהן קשטן הבריח לישראל כמויות גדולות של בקבוקי וודקה, משקאות אלכוהוליים וסיגרים יקרי ערך.

כבר לאחר פירסום החשדות, מיהר יושב ראש ההתאחדות אבי לוזון להתייחס למקרה ואמר: "אני מאחל לדרור קשטן להיות זכאי. כרגע הוא חף מפשע".

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק