באדיר הורחק משני משחקים

החלטות בית הדין: בלם וקפטן הפועל תל-אביב, וואליד באדיר, הורחק משני משחקין בפועל וייעדר מהמשחק בשבת מול מכבי פ"ת. מכבי תל-אביב זוכתה מאשמה בגין קריאות גזעניות מול סכנין. בהמשך היום: בית"ר ירושלים והפועל עכו

יום חמישי 07 ינואר 2010
אשר גולדברג
כפי שפורסם אתמול, בית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל החליט לדחות את פסקי הדין לגבי וואליד באדיר, מכבי ߪל-אביב, בית"ר ירושלים וירון הוכנבוים להיום (חמישי). 

ההחלטה הראשונה שהתקבלה הבוקר היא לזכות מאשמה את מכבי תל-אביב, שהואשמה לדין בעקבות התנהגות אוהדיה. אוהדי מכבי תל-אביב, שישבו בשערים 3 ו-4 ברמת-גן בשבת האחרונה מול סכנין, קראו "מוחמד מת" ו-"חלאילה ההומו" אל עבר שחקני ואוהדי הקבוצה המארחת.

בנוסף, בית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל החליט להרחיק את קפטן הפועל תל אביב, וואליד באדיר לשני משחקים בפועל ושלושה משחקים על תנאי למשך שנה. באדיר לא שיחק במחזור האחרון מול בית"ר ירושלים ולא ישחק בשבת גם מול מכבי פתח תקווה

כזכור, במפגש בין הפועל עכו להפועל תל אביב, שהסתיים בתיקו 1:1 אמר וואליד באדיר מיד בשריקת הסיום לחיים יעקב: "אתה נתת את האליפות לחיפה. אתה לא נורמלי". כאמור, באדיר כבר רשם עונש הרחקה אוטומטי, כאשר לא שיחק במפגש נגד בית"ר ירושלים ביום שני האחרון.

בנוסף גם  בית"ר ירושלים עמדה לפני וועדת משמעת בעקבות השחתת הכיסאות בבלומפילד במשחק נגד מכבי תל ߐביב. ההחלטה בעניין תינתן בקרוב. 

כמו כן, התקבלו החלטות בנושא הפועל עכו ומאמנה, ירון הוכנבוים.  מאמן עכו, שהואשם בגין התנהגות בלתי הולמת באותו המשחק לאחר שביקש ממביאי הכדורים לבזבז את הזמן, נקנס ב-1,İ00 שקלים. הפועל עכו עמדה לדין בעקבות אי קיום חובות קבוצת הבית ונקנסה ב-5,000 שקלים.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק