תביעה על סך 5 מיליון שח נגד קופמן

איגוד הכדורסל עומד להגיש תביעת דיבה כנגד העיתונאי מר רון קופמן: איגוד הכדורסל יטפל בנחישות ובנחרצות בכל ניסיון להשמיץ ולהוציא דיבתם רעה. קופמן סירב להגיב

יום חמישי 07 ינואר 2010
מערכת TELESPORT

 היועץ המשפטי, של איגוד הכדורסל, עוה'ד̠רונן וינברג, העביר היום ( חמישי- 07.01.2010), דרישת התנצלות ותביעה לתשלום פיצוי כספי בסך של חמישה מיליוני שקלים, כנגד העיתונאי מר רון קופמן, מר דין דותן- עורך 'חדשות הספורט', מר אסף כשר- עורך 'יציע העיתונות' וכנגד מר אבי בר- מנכ'ל ערוץ הספורט.

עוהȧד וינברג מייצג בפנייתו לפני הגשת תביעת לשון הרע, את איגוד הכדורסל בישראל, איגוד שופטי הכדורסל ונציגות שופטי הכדורסל.

בדרישה לפיצוי בגין לשון הרע, מדגיש עוה'ד וינברג דברים שאמר מר קופמן בהם הוא טוען בנחרצות, כי מאמנים, שחקנים ושופטים השקיעו בבנק שۜ מוני פנאן ז'ל ואף הגדיל לעשות, כאשר טען כי שיחדו שופטים ! והכול מבלי שהציג אף לא בדל אחד של ראייה התומכת בטענותיו המופרכות.

מבלי להיכנס לאינטרסים המניעים את מר קופמן, במהלך החודשים האחרונים מותקף איגוד הכדורסל, עובדיו, פעיליו, נבחריו, מאמניו ושופטיו בהתקפות קשות, שלוחות רסן, נטולות כל בסיס עובדתי, מצידו של מר רון קופמן.

מאיגוד הכדורסל נמסר כי: "מר קופמן אינו נותן לעובדות לבלבל אותו ואת אמירותיו. איגוד הכדורסל מוכן ומקבל על עצמו כל ביקורת המגיעה לפתחו ומתייחס לביקורות ענייניות ועובדתיߕת אלה בכובד ראש ובאופן מקצועי ורציני. על התלהמות וביקורת רכילותית ובעיקר נטולות כל יסוד עובדתי, אין גורמי איגוד הכדורסל מתכוונים לבזבז את זמנם, לא שלהם ולא של ציבור אוהדי וקוראי ענף הכדורסל. לא ניתן לכל אדם לגרום נזק לענף אשר פעילים בו עשרות אלפי פעילים וӞאות אלפי אוהדים הנהנים מהישגיו. איגוד הכדורסל יטפל בנחישות ובנחרצות בכל ניסיון להשמיץ ולהוציא דיבתם רעה של כל העוסקים בענף הספורט הגדול, המצליח והמוביל במדינה.

רון קופמן ביקש שלא להגיב

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק