טוגו פרשה, מתיאס שוחח עם חבריו

עמנואל מתיאס בלם הפועל פ"תונבחרת טוגו, נשאר בישראל ולא יצא לאליפות אפריקה באנגולה. אתמול עסק בשיחות עם חבריו לסגל"הנבחרת וישחק הערב נגד מכבי ת"א. טוגו פרשה מאליפות אפריקה בעקבות האירוע

שבת 09 ינואר 2010
אשר גולדברג
הידיעה על הירי של המורדים האנגולים, על האוטובוס של שחקני נבחרת טוגו  שהיו בדרכם לאליפות אפריקה הנפתחת מחר, הגיעה אל עמנואל מתיאס בלם הפەעל פ"ת, בסיום אימון קבוצתו והתידרוך הטקטי במתקן בקיבוץ עינת.

מתיאס שנשאר בישראל ולא זומן לאליפות, האשים את אנשי הפועל פ"ת בכך שטירפדו את יציאתו לטוגו ולאליפות באנגולה. האמת היא שההתאחדות בטוגו כלל לא שלחה בקשת זימון לישראל או להפועלȠפ"ת.

מתיאס הנרגש ניסה ליצור קשר ראשוני עם חבריו בבית המלון באנגולה, ורק אתמול בערב סיפר כי הצליח לשוחח עם ראשי הנבחרת ועם חברו אלכסיס רומאו.

מתיאס המתגורר בשכונת אם המושבות הסמוכה למגרש האורווה, עשה הבוקר סיבוב בשכונה. הוא סיפר לאוהדי הפועל פ"ת שפגשו בו כי שבעה אנשים נפצעו בירי באיזור העיר קבינדה ומאושפזים בבית החולים.

הבוקר הבהירו לו כי למרות רצונם של שחקנים ואנשי התאחדות לחזור לקבוצותיהם ולעזוב, נבחרת טוגו תישאר באליפות. מתיאס הוסיף כי הכל הוא רצון האלוהים והדבר הראשון שהיה רוצה עכשיו הוא להיות לצד חבריו באנגולה, שם איבד את מקומו בהרכב.

מתיאס אמור לשחק הערב בבלומפילד, במשחק החוץ של קבוצתו נגד מכבי ת"א. נבחרת טוגו היתה אמורה לפתוח את הופעותיה באליפות אפריקה ביום שני מול נבחרת גאנה, אך פרשה ۞הטורניר בעקבות תקרית הירי.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק