אוסטפלד ורומנו עשו סולחה

מאמן רמת השרון התנצל۔ בפני השופט דוד רומנו על דבריו נגדו בתחילת השבוע. קטיה לויצקי, שהתחילה את העונה בטרגוויסטה הרומנית, חתמה השבוע באלקטרה רמת השרון

שבת 09 ינואר 2010
מערכת TELESPORT

 אורנה אוסטפלד, מאמנת אלקטרה רמת השרון, דיברה ביום חמישי עם השופט דוד רומנו, והתנצלה בפניו. כזכור, במשחק ביום שני מול אליצור רמלה הרחיק רומנו את לייני סלווין, ואוסטפלד התפרצה כלפיו. גם סלווין, שכבר עמדה בפני ועדת משמעת ונקנסה, שוחחה עם רומנו וליבנה איתו את הדברים.

"לייני דיברה איתו בלי קשר אליי, אלא כי היא פשוט הרגישה צורך להתנצל, ובצדק", אומרת אוסטפלד. "גם אני חושבת שעשיתי משהו לא ראוי, ולכן התקשרתי לרומנו. דיברתי איתו, Ӕבהרתי לו שההתפרצות שלי היתה לא במקום, והתנצלתי. מבחינתי העניין הזה מאחוריי, וכפי שהבנתי, גם מבחינת רומנו".

קטיה לויצקי, שהתחילה את העונה בטרגוויסטה הרומנית, חתמה השבוע באלקטרה רמת השרון. עבור לויצקי זו קדנציה שנייה ברמת השרון, לאחר שכבר שיחקהȠבקבוצה בגיל 17.
לאחר שהצטיינה בקיץ במדי נבחרת ישראל באליפות אירופה, קיבלה לויצקי הצעה מטרגוויסטה, אולם לאחר ארבעה חודשים החליטה שהיא מיצתה את דרכה בקבוצה הרומנית, וכאמור חתמה באלקטרה רמת השרון.

"סוף סוף זה  קורה", אמרה אורנה אוסטפלד, מאמנת  הקבוצה. "אנחנו רוצים את קטיה כבר שנתיים, וכל פעם זה מתפספס בגלל משהו אחר. למרות העונה הטובה שיש לנו היתה חסרה לנו עוד גבוהה, ואני שמחה שזו קטיה. היא חיזוק רציני, ואני בטוחה שהיא תשתלב במרקם החברתי הנדיר שיש לנו".

לויצקә, שכבר התאמנה היום (שבת) באלקטרה, אמרה: "בטרגוויסטה החליטו לעשות שינויים, היו כאלה שעזבו והיו כאלה שהגיעו. אני הייתי מאלה שעזבו, ואני שמחה שמצאתי קבוצה כמו רמת השרון, שהיא קצת בית בשבילי. עקבתי אחרי העונה הטובה של אלקטרה, אני יודעת שהיו כמה חורים למלې, ואני חושבת שאני ממלאת בדיוק את החורים האלה".
לויצקי תשחק במדי אלקטרה כבר ביום שני, מול אליצור חולון.

 

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק